Home Zo zákulisia Bouchardová odhalila tri kritériá, ktoré by mal spĺňať jej vysnívaný partner

Bouchardová odhalila tri kritériá, ktoré by mal spĺňať jej vysnívaný partner

by Jaroslav Šípkar
Eugenie Bouchardová

Kanaďanka Eugenie Bouchardová patrí k najatraktívnejším tenistkám a po celom svete má milióny fanúšikov. Odhalila, aké tri kritériá by mal spĺňať jej vysnívaný partner.


Kanaďanka Eugenie Bouchardová ohúrila tenisový svet v roku 2014. Hrala semifinále Australian Open aj French Open a vo Wimbledone bola dokonca vo finále. Najvyššie bola na piatej pozícii v svetovom renkingu WTA. Odborníci aj širšia tenisová verejnosť jej predpovedali žiarivú budúcnosť. Tieto prognózy ale nenaplnila.

Vlani odohrala 28 zápasov, z nich 20 prehrala. V tejto sezóne mala na konte štyri výhry a tri prehry. Podáva veľmi nevyrovnané výkony, o čom svedčia jej posledné dva súboje, v ktorých prehrala bez získaného setu s Trevisanovou a Glatchovou. V oboch prípadoch bola jasnou favoritkou podľa bookmakerov, kurzy na jej výhru v týchto dueloch sa pohybovali len okolo 1,30.

zdroj: instagramBouchardová a jej tri kritériá na vysnívaného partnera

Nevýrazné výkony na kurte jej však nebránia vo veľkej aktivite na sociálnych sieťach. Nedávno vydražila rande a večeru s ňou za 85 tisíc dolárov, ktoré chce venovať na dobrú vec. Najnovšie odhalila, aké tri kritériá by mal spĺňať jej vysnívaný partner. Zo štyroch skupín kritérií si vybrala tú, podľa ktorej je zrejmé, že jej partner by nemal byť milovníkom televízie, mal by jej pripravovať prekvapenia a mal by mať záhradný bazén.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fifteen − 2 =