Home Najdôležitejšie Zverev má ťažké srdce na nemeckých organizátorov: Z ich strany to nebolo najmúdrejšie rozhodnutie, urobil by som to inak!

Zverev má ťažké srdce na nemeckých organizátorov: Z ich strany to nebolo najmúdrejšie rozhodnutie, urobil by som to inak!

by Majo Malinovský
Alexander Zverev, Paríž, Roland Garros 2024

HALLE – Nemecký tenista Alexander Zverev nie je nadšený zo stredajšieho rozpisu osemfinálových zápasov na trávnatom turnaji ATP v Halle.

Jeho duel proti Talianovi Lorenzovi Sonegovi je totiž v časovej kolízii so stretnutím Nemecka a Maďarska na futbalových ME.

Zverevov zápas je na programe o 16.30 h, zatiaľ čo Nemci majú nastúpiť o hodinu a pol neskôr. Dvadsaťsedemročný tenista tak bude s najväčšou pravdepodobnosťou ešte na kurte.Urobil by to inak

“Určite som si to neprial. Ak by to bolo na mne, urobil by som to inak. Úprimne, zo strany organizátorov turnaja to nebolo najmúdrejšie rozhodnutie. Keby som nehral, určite by som nepozeral tenis, ale futbal,” uviedol Zverev, ktorý je veľký futbalový fanúšik.

Organizátori turnaja povedali, že Nemcovi pridelili posledný termín, aby mal dostatočný oddych po utorkovom stretnutí s Oscarom Ottem. Informácie priniesla agentúra DPA.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

11 − 11 =