Home Audio/video VIDEO Grandslamová šampiónka a svetová jednotka: Takto vyzerá deň v živote talentovanej Renáty Jamrichovej

VIDEO Grandslamová šampiónka a svetová jednotka: Takto vyzerá deň v živote talentovanej Renáty Jamrichovej

by Majo Malinovský
Renáta Jamrichová, Trofej, Juniorský Roland Garros 2024

BRATISLAVA – V úvode roka ovládla juniorský Australian Open a stala sa juniorskou jednotkou, v apríli spečatila triumf Slovenska v Pohári Billie Jean Kingovej nad Slovinskom a zaistila nám miestenku na finálovom turnaji.

Reč je o stále iba 16-ročnej talentovanej Slovenke Renáte Jamrichovej, ktorá je juniorskou svetovou jednotkou a stala sa námetom pre druhú epizódu viacdielneho seriálu Deň v živote, ktorý na YouTube vydáva ITF a poskytuje divákom jedinečný pohľad na každodenný život tenisových osobností z celého sveta.

Jamrichová v uplynulých mesiacoch vybojovala dva tituly na ITF World Tennis Tour – jej vôbec prvé profi tituly v kariére medzi ženami a len nedávno sa po singlovom triumfe na Australian Open radovala aj na parížskej antuke, keď spoločne s českou parťáčkou Terezou Valentovou ovládla aj deblovú súťaž na Roland Garros.Pútavé video zo zákulisia talentovanej tenistky sa venuje dennej rutine Renáty a diváci sa stretnú aj s jej charizmatickým trénerom Jánom Matúšom, ktorý tiež stojí za jej úspechmi. Okrem kurtu, na ktorom Jamrichová začínala s tenisom a prvýkrát si na ňom zahrala, si môžu vychutnať aj jej hru na klavíri a uvidia tiež mnohé ďalšie pikošky zo zákulisia.

Jamrichová aktuálne štartuje vo Veľkej Británii na trávnatom podujatí W100 v Ilkley, kde jej súboj s domácou Stoiberovou bol kvôli dažďu za stavu 1:2 prerušený.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

11 + 5 =