Home Najdôležitejšie Aj zaočkovaný víťaz turnaja v Abú Zabí má koronavírus: Hnevá ma to a zaujímalo by ma, čo sa stalo

Aj zaočkovaný víťaz turnaja v Abú Zabí má koronavírus: Hnevá ma to a zaujímalo by ma, čo sa stalo

by Majo Malinovský
Andrej Rublev

BARCELONA – Ruský tenista Andrej Rubľov má koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti s tým, že má minimálne príznaky choroby a na kurty sa chce vrátiť čo najskôr.


Nakazených pribúda

Dvadsaťštyriročný Rus sa stal víťazom exhibičného turnaja v Abú Zabí. Na ňom “chytili” Covid-19 aj Španiel Rafael Nadal, Kanaďan Denis Shapovalov, Švajčiarka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová aj Tunisanka Ons Jabeurová.Na kurty sa chce vrátiť čo najskôr

"Momentálne som v Barcelone a nanešťastie ma testovali pozitívne na COVID-19. Mám minimálne symptómy. Som v izolácii a budem postupovať podľa protokolu pod dohľadom lekárov. Ako viete, som kompletne zaočkovaný a pripravoval som sa na ATP Cup aj Australian Open. Teraz sa musím zotaviť a do Melbourne pôjdem len vtedy, ak to bude bezpečné pre všetkých. Dosť ma to hnevá a zaujímalo by ma, čo sa stalo, pretože som si dával pozor na seba aj ľudí okolo mňa. Na kurty sa vrátim tak rýchlo, ako sa bude dať," citovala svetovú päťku agentúra TASS. Rubľov, víťaz ôsmich turnajov ATP, v tomto roku vyhral Davisov pohár aj zlato v mixe na preložených OH 2020 v Tokiu.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × 3 =