Home Najdôležitejšie Wimbledonská víťazka spôsobila na internete šialenstvo: Pikantné FOTO jej skvelej figúry

Wimbledonská víťazka spôsobila na internete šialenstvo: Pikantné FOTO jej skvelej figúry

by Roderik Pastier
tenisová raketa

MOSKVA – Spôsobila šialenstvo! Ruská tenistka a zároveň modelka Sofia Žuková, ktorá v roku 2015 vyhrala juniorský Wimbledon zverejnila na sociálnej sieti Instagram pikantné zábery svojej postavy. Fanúšikovia sú vo vare, niektorí jú chvália, iní hania za pikantné fotografie.


Počas pandémie koronavírusu sa ruská tenistka začala viac venovať kariére modelingu a na Instagrame pravidelne zásobuje svojich fanúšikov ostrými fotkami. Reakcie okolia na odvážne zábery Žukovej nezostali bez povšimnutia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Weather wasn’t too bad today 😜😉

Príspevok, ktorý zdieľa Sofya Zhuk (@sofya_zhuk),

„Prečo nie,” napísala odkaz vysmiata Ruska k fotke. „Radšej by ste mala trénovať, ako zverejňovať nahé fotky,” reagoval nahnevane jeden zo sledovateľov. „Toto je už príliš, toto sa k vám nehodí,” dodal ďalší.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

LIFES A BEACH😉

Príspevok, ktorý zdieľa Sofya Zhuk (@sofya_zhuk),

Pár hodín po zdieľaní príspevku Žuková odstránila “topless” obrázok zo svojho účtu. Opačná strana fanúšikov jej fotografie pochválila.

Ruská tenistka vyhrala juniorský titul na Wimbledone v roku 2015 a patrila k najlepším juniorkám na svete. Jej seniorská kariéra zatiaľ nie je tak úspešná, v rebríčku bola najvyššie na 435. priečke.Zdroj: sport.cz, instagram – Sofia Žuková

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 9 =