Home Audio/video VIDEO+FOTO Mihalíková s ďalšou trofejou na okruhu WTA: S indonézskou parťáčkou dobyli Tampico bez straty setu!

Tereza Mihalíková, Aldila Sutjiadiová, WTA Tampico

TAMPICO – Slovenská tenistka Tereza Mihalíková sa v mexickomu Tampicu dočkala v poradí už svojej celkovo 24. deblovej víťaznej trofeje v kariére.

S indonézskou parťáčkou Aldilou Sutjiadiovou dobyli mexické Tampico bez straty jediného setu, keď vo finále zdolali za dve hodiny aj deväť minút mladý americký pár Ashlyn Kruegerová a Elizabeth Mandlíková 7:5, 6:2.

Mandlíková je dcérou československej legendy Hany Mandlíkovej, ktorá svojho času bola svetovou trojkou a je dohromady až päťnásobnou grandslamovou šampiónkou.

Dali to bez straty setu

Slovensko-indonézsky pár nestratil v Mexiku set ani v predchádzajúcich dvoch zápasoch a na turnaji s celkovou dotáciou 115 tisíc amerických dolárov potvrdil post nasadenej jednotky. Za triumf si do deblového rebríčka pripísali 160 bodov a víťazná prize money činí 5 tisíc USD.