Home Audio/video VIDEO Vykúzlil tenisový úder roka? Zničil ním Tsitsipasa, diváci neverili vlastným očiam!

VIDEO Vykúzlil tenisový úder roka? Zničil ním Tsitsipasa, diváci neverili vlastným očiam!

by Majo Malinovský
Stefanos Tsitsipas

MIAMI – Grécka turnajová trojka Stefanos Tsitsipas vstúpil do prestížneho podujatia Masters v Miami trojsetovou výhrou 6:4, 6:7(5), 6:1 nad domácim Jeffreym Wolfom, ale favorit to mal chvíľami naozaj náročné.


Wolf, ktorý v tomto roku v Acapulcu uhral s Tsitsipasom v dvoch setoch len jedinú hru, sa do druhého kola prestížneho podujatia prebojoval bez straty setu, keď v kvalifikácii vyradil krajana Querreyho, Kazacha Popka a v prvom kole aj Nemca Altmaiera.

VIDEO Medvedev zdolal Murrayho, Kokkinakis v dráme predviedol nevídaný obrat

Nevídaný ľavoruký winner

Hlavne v druhom sete, ktorý napokon domáci tenista získal vo svoj prospech, bol Grékovi veľmi vyrovnaným súperom a v jedenástej hre druhého dejstva za vedenia 15:0 na podaní Gréka vykúzlil neuveriteľný ľavoručný víťazný forhend, ktorým zničil súpera a dostal do nemého úžasu divákov. “Vždy čakám, že odohrá životný zápas. Nemá čo stratiť. Dokážem si s tým poradiť, poznám to z vlastnej skúsenosti,” uviedol po trojsetovej výhre Tsitsipas.Trénuje to?

Aj keď v poslednom sete už Grék jasne dominoval a Wolf na postup napokon nemohol ani pomýšľať, reakcie ľudí v hľadisku po jeho neuveriteľnom zásahu hovoria za všetko. A po zápase tak mal dôvody na úsmev aj napriek prehre, keď vysvetľoval ako sa zrodil jeho brilantný winner, ktorým nadchol tenisový svet.Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × one =