Home Audio/video VIDEO Trapas tenisovej hviezdy na turnaji Mouratogloua: Spievajúci Tsitsipas si poplietol piesne

VIDEO Trapas tenisovej hviezdy na turnaji Mouratogloua: Spievajúci Tsitsipas si poplietol piesne

by Majo Malinovský
Stefanos Tsitsipas

BIOT – The Ultimate Tennis Showdown je premiérovou tenisovou udalosťou, ktorá vznikla na popud Patricka Mouratogloua v jeho francúzskej tenisovej akadémii. Okrem množstva ďalších tenisových hviezd sa vo Francúzsku predstavil aj grécky talent Stefanos Tsitsipas. Aktuálna svetová šestka okrem tenisového umenia predviedla aj spevácke nadanie.


Stále iba 21-ročný Grék, ktorý je považovaný za jeden z najväčších vychádzajúcich talentov svetového tenisu, vyhral na podujatí UTS päť zo šiestich zápasov, keď nad jeho sily bol len Rakúšan Dominic Thiem. Počas posledného duelu s Popyrinom, ktorého zdolal 3:1, bol Tsitsipas požiadaný, aby zaspieval pesničku, ktorú spieva Justin Timberlake.

Poplietol si piesne

Tsitsipas totiž krátko predtým uviedol , že je najväčším fanúšikom Justina a že teda zaspieva jeho pieseň. Nanešťastie svoj spevácky talent ukázal na songu Apologize od One Republic a nie na nejakej pesničke od svojho idolu ako predtým deklaroval.Aj napriek menšiemu faux pas boli fanúšikovia nadšení, keď Tsitsipas jasne preukázal, že okrem tenisového talentu má nadanie aj na ďalšie veci. Jeho spevácky výkon jasne potvrdil, že čas stráveny na UTS si užíva plnými dúškami a jeho fanúšikovia už teraz netrpezlivo očakávajú ďalšie vystúpenie víťaza základnej časti.

Dočká sa konečne grandslamu?

Po vydarenej príprave ho čaká podobne ako ďalších tenistov mimoriadne nabitý turnajový kalendár, kde chce Grék dokázať, že patrí medzi absolútnu elitu. Podarí sa mu konečne dosiahnuť aj na prvé grandslamové víťazstvo, ukončiť grandslamovú suverenitu veľkej trojky a rozjasať svojich fanúšikov?

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × 1 =