Home Audio/video VIDEO Si len h*vno Andyho Murrayho! Nie len Djokovič na Australian Open čelil podguráženému fanúšikovi

VIDEO Si len h*vno Andyho Murrayho! Nie len Djokovič na Australian Open čelil podguráženému fanúšikovi

by Majo Malinovský
Cameron Norrie, Australian Open

MELBOURNE – Nie len Novak Djokovič sa na tohtoročnom Australian Open musel vysporiadať s hlučnými prejavmi podgurážených fanúšikov v hľadisku.


Nechutné skandovanie z hľadiska schytali od divákov aj Brit Cameron Norrie a jeho francúzsky súper Constant Lestienne. Keďže divákov na tomto zápase nebolo až tak veľa, rozvášnenú skupinku bolo poriadne počuť prakticky až do momentu, kedy ich zo zápasu vykázali.

VIDEO Je spitý do nemoty! Djokovič žiadal o vyhodenie fanúšika, po zápase prehovoril o vážnosti zranenia

Constant ide domov!

Lestienne, ktorý sa po prehratom úvodnom sete vrátil do hry triumfom v druhom dejstve, bol jednoznačne ovplyvnený hlučnými a urážlivými výrokmi skupinky, keď po skandovaní “Constant ide domov!” napálil loptičku do siete.

Tvrdé reakcie z publika prišli aj po jeho podaní zospodu, kedy sa fanúšikovia opäť poriadne rozvášnili.H*vno Murrayho

Cameron Norrie, Australian Open
Cameron Norrie (Foto: TASR/AP – Ng Han Guan)

Neľahké to počas zápasu mal aj britský víťaz zápasu Norrie, ktorý musel počas prestávky znášať hlasné prejavy fanúšikov, ktorí ho v neprítomnosti Lestienneho počastovali skandovaním: “Si len h*vno Andyho Murrayho!”Napriek tvrdým slovám ale Brit nedal na sebe znať známky nepokoja a s ľadovým kľudom si udržal konzistentnosť a úroveň.Vyhodili ich

Nebolo vôbec prekvapením, že po zotmení hlučnú skupinku vyprevadili zo zápasu predčasne a vzhľadom na pokročilý čas sa tak aspoň trochu dá chápať avšak nie ospravedlniť zrejme ich vyššia hladina alkoholu.

Bral to s úsmevom

Norrie napriek náročnej situácii na svojej pozápasovej tlačovej konferencii zobral incidenty s hlučnými a vulgárnymi fanúšikmi s dobrou náladou: “V druhom sete som ich ešte počul,” povedal s úsmevom. “Bola tam však skvelá atmosféra,” dodal Brit, ktorý po vyradení Francúza nečakane v ďalšom kole stroskotal na českom súperovi Lehečkovi, ktorý postupom do osemfinále dosiahol na svoje grandslamové maximum.

Zdroj: ts

Podobné články

Leave a Comment

one × two =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy