Home Audio/video VIDEO Je spitý do nemoty! Djokovič žiadal o vyhodenie fanúšika, po zápase prehovoril o vážnosti zranenia

VIDEO Je spitý do nemoty! Djokovič žiadal o vyhodenie fanúšika, po zápase prehovoril o vážnosti zranenia

by Majo Malinovský
Novak Djokovič, Australian Open

MELBOURNE – Srbský tenista Novak Djokovič zvládol na Australian Open aj druhú prekážku v podobe francúzskeho kvalifikanta Enza Couacauda, ktorý ale favoritovi dokázal zobrať set.


Obidvaja tenisti si v zápase zažili svoje, Couacaud už v prvom sete musel ošetrovať po nepríjemnom zranení boľavý členok a v druhom sete si za ťažkej situácie vyžiadal medical time-out aj Djokovič, ktorého stále trápi zranený hamstring.

V štvrtom sete Noleho rozhodil jeden fanúšik z tribúny, ktorý bol zjavne v až príliš veselej nálade a pri jeho podaniach intenzívne vykrikoval. “Môžete ho poslať preč?” začal rozhodený Djokovič konverzáciu s empajrovým rozhodcom a ukazoval na previnilca v hľadisku.

Novak Djokovič ostro reagoval na Eurosport: Nabudúce si dávajte pozor, čo uverejňujete!

Spitý do nemoty

“Robíte si zo mňa srandu? Ten chlap je spitý do nemoty, od prvého fiftínu len provokuje. Neprišiel sa pozerať na tenis, chce sa mi len dostať do hlavy,” sťažoval sa Nole, ktorý útočí na vyrovnanie rekodu Nadala v celkovom počte vyhratých grandslamov, ktorý má na konte 21. S jeho sťažnosťami vyjadrili súhlas aj komentátori Eurosportu. “Má pravdu, robí to celý večer. Už to nie je vtipné,“ uviedli počas prenosu.“Počul si ho minimálne desaťkrát, ja tak päťdesiatkrát, tak čo s tým urobíš?“ tlačil na empajrového rozhodcu Djokovič, ktorý sa napokon vyvedenia opitého fanúšika dočkal a v kľude tak mohol ďalej pokračovať v zápase, ktorý s prehľadom dotiahol do víťazného konca, keď aj druhého súpera v Melbourne ukončil nepopulárnym kanárom.Nie je to dobré

Po zápase pochopiteľne reč padla aj na vážnosť jeho zranenia, ktoré ho stále do určitej miery limituje. “Aby som bol úprimný, nie je to vôbec dobré. Beriem to zo dňa na deň, v minulom zápase to bolo lepšie ako dnes,” uviedol Djokovič a dodal: “Teraz je to na Bohu a na mojom fyzioterapeutovi, aby mi pomohol. Dúfam, že sa mi podarí zotaviť a pripraviť na ďalší ťažký zápas.”

https://www.youtube.com/watch?v=M8tT5YVgYKM

V tom bude Djokovič čeliť Bulharovi Dimitrovovi a vie, že to nebude jednoduchá úloha: “S Grigorom to bude náročné. Dlho sme už spolu nehrali, určite bude mať v hľadisku veľa fanúšikov,” uviedol na adresu súpera.

Zdroj: ts, TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

nineteen − twelve =