Home Audio/video VIDEO Ruskej hviezde praskli nervy: Po výbuchu v Dubaji príde dvojnásobný finalista o body aj zarobené peniaze!

VIDEO Ruskej hviezde praskli nervy: Po výbuchu v Dubaji príde dvojnásobný finalista o body aj zarobené peniaze!

by Majo Malinovský
Andrej Rubľov, Rozhodca, Hádka, ATP Dubaj

DUBAJ – Ruský tenista Andrej Rubľov sa s podujatím v Dubaji rozlúčil poriadnym výbuchom.

Turnajová dvojka a dvojnásobný finalista ostatných dvoch ročníkov v Dubaji psychicky neuniesol záver semifinálovej bitky s kazašským súperom Alexandrom Bublikom a za stavu 7:6, 6:7 a 5:6 prekročil povolenú hranicu a za nevhodné správanie v diskusii s lajnovým rozhodcom schytal diskvalifikáciu.

Rubľov si neudržal nervy na konci 11. gemu v treťom sete. Nepáčil sa mu verdikt rozhodcu, pribehol k nemu a kričal mu do tváre. Podľa supervisora mal Rubľov použiť nadávky v ruštine.Rubľov zároveň príde o všetky body a tiež zarobené peniaze za semifinálovú účasť a zároveň sa tak vytratí z elitnej päťky svetového rebríčka. Bublik vo finálovom súboji narazí na víťaza druhého semifinálového súboja medzi Rusom Daniilom Medvedevom a Francúzom Ugom Humbertom.

dvojhra – semifinále: Alexander Bublik (Kaz.-7) – Andrej Rubľov (Rus.-2) 6:7 (4), 7:6 (5), 6:5 – Rubľova diskvalifikovali

Zdroj: ts, TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − nine =