Home Audio/video VIDEO O ďalšie finále si nezahrá: Suverénna Rybakinová šokujúco skončila na rakete neobľúbenej ruskej súperky!

VIDEO O ďalšie finále si nezahrá: Suverénna Rybakinová šokujúco skončila na rakete neobľúbenej ruskej súperky!

by Majo Malinovský
Jelena Rybakinová

ADELAIDE – Ruská tenistka Daria Kasatkinová postúpila do semifinále turnaja WTA v austrálskom Adelaide.

Zo štvrťfinále postúpila bez boja, jej súpera Laura Siegemundová nenastúpila na zápas pre zranenie. V ďalšej fáze ju čaká druhá nasadená Jessica Pegulová z USA, ktorá zvíťazila nad Anastasiou Pavľučenkovou z Ruska 6:7, 7:5 a 6:4.

Cez štvrťfinále naopak šokujúco neprešla najvyššie nasadená Jelena Rybakinová z Kazachstanu, ktorú zdolala jej neobľúbená súperka Ruska Jekaterina Alexandrovová dvakrát 6:3. Pre Rybakinovú, ktorá všetkých šesť tohtoročných duelov vyhrala bez straty setu, to bola už štvrtá prehra v piatom vzájomnom súboji s ruskou súperkou.Jelena Ostapenková z Lotyšska si poradila z Ukrajinkou Martou Kosťukovovou 7:5 a 6:3.

dvojhra ženy – štvrťfinále: Daria Kasatkinová (Rus.) – Laura Siegemundová (Nem.) bez boja, Jelena Ostapenková (Lot.-6) – Marta Kosťukovová (Ukr.) 7:5, 6:3, Jekaterina Alexandrovová (Rus.) – Jelena Rybakinová (Kaz.-1) 6:3, 6:3, Jessica Pegulová (USA-2) – Anastasia Pavľučenková (Rus.) 6:7 (1), 7:5, 6:4

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × three =