Home Audio/video VIDEO Nemecký veterán do starého železa ešte nepatrí: Haas šokoval domáceho superfavorita

VIDEO Nemecký veterán do starého železa ešte nepatrí: Haas šokoval domáceho superfavorita

by Majo Malinovský
Tommy Haas

BERLÍN – Aktuálne už 42-ročný nemecký veterán Tommy Haas síce pred takmer tromi rokmi ukončil aktívnu hráčsku kariéru, ale ako sa zdá, stále ešte nepatrí do starého železa.


Niekdajšia svetová dvojka v prvom vystúpení na domácom exhibičnom podujatí v Berlíne vzdoroval iba 18-ročnému talianskemu talentu Jannikovi Sinnerovi, ktorému podľahol len veľmi tesne 4:6, 6:3, 8:10, ale dnes už v hangári bývalého letiska Tempelhof oslávil aj veľké víťazstvo.

Tommy Haas (Foto: TASR/AP)

Cenný skalp pre veterána

Haas sa dočkal nesmierne cenného skalpu, keď zdolal aktuálnu svetovú 34. – krajana Jana-Lennarda Struffa. Ten je známy delovým podaním, ale ani dnešných 17 es oproti 6 súpera mu na víťazstvo nestačilo. Veterán Haas ovládol obidva tajbrejky a o finále si na podujatí Bett1 Aces Berlin 2 zahrá s aktuálnou svetovou trojkou Dominicom Thiemom, ktorý vyhral prvé berlínske exhibičné podujatie.



Zdroj: Eurosport

Kto skúsil, kráľovsky zarobil

Výsledok zrejme nepotešil množstvo tipujúcich, pretože kurzy na favorizovaného Struffa pred zápasom poriadne dropli a kto vyskúšal risk na výhru odpisovaného Haasa, tak sa kráľovsky nabalil. Na triumf nemeckého veterána sa totiž pred začiatkom súboja dalo stávkovať za mimoriadne lákavý kurz šplhajúci sa až na hodnotu 6,5, čo je poriadna nálož!

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − 13 =