Home Audio/video VIDEO Kyrgios v USA stále nestratil ani podanie: Zastaví ho v boji o titul senzačný premožiteľ ruského favorita?

VIDEO Kyrgios v USA stále nestratil ani podanie: Zastaví ho v boji o titul senzačný premožiteľ ruského favorita?

by Majo Malinovský
Nick Kyrgios, ATP Washington

WASHINGTON – Vo finále tenisového turnaja ATP vo Washingtone sa stretnú Jošihito Nišioka a Nick Kyrgios. Japonec vyradil nasadenú jednotku  Andreja Rubľova z Ruska v dvoch setoch 6:3, 6:4.


Andrej Rjubľov, ATP Washington
Andrej Rjubľov (Foto: TASR/AP – Nick Wass)

Finalista tohtoročného Wimbledonu prešiel cez Švéda Mikaela Ymera po výsledku 7:6 (4), 6:3. Kyrgios pritom v piatich vystúpeniach na americkom betóne nestratil ani jediné podanie, aj keď v tajbrejkovej bitke proti domácemu Tiafoemu čelil piatim mečbalom.

Nick Kyrgios odhalil svoj recept, ako dokázal odvrátiť päť mečbalov proti Francesovi Tiafoemu

Nick Kyrgios, ATP Washington
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP – Nick Wass)

Austrálsky búrlivák a šoumen postupne vyradil kvarteto domácich hráčov: Giron, Paul, Opelka a Tiafoe a jediný set stratil so spomínaným Tiafoem v tajbrejku. Ani so Švédom nemal Kyrgios výraznejšie problémy a proti turnajovej senzácii z Japonska je v nočnom finále veľkým favoritom.Jošihito Nišioka, ATP Washington
Jošihito Nišioka (Foto: TASR/AP – Nick Wass)

dvojhra – semifinále: Nick Kyrgios (Aus.) – Mikael Ymer (Švéd.) 7:6 (4), 6:3, Jošihito Nišioka (Jap.) – Andrej Rubľov (Rus.-1) 6:3, 6:4.

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

ten + seventeen =