Home Audio/video VIDEO Kučová supersenzáciu nevyrobila: Nádejné vedenie na hviezdnu súperku nestačilo

Kristína Kučová

INDIAN WELLS – Slovenská tenistka Kristína Kučová sa neprebojovala do 3. kola dvojhry na turnaji WTA v Indian Wells. V 2. kole podľahla štvrtej nasadenej Estónke Anett Kontaveitovej 4:6, 1:6.

Kučová v piatom geme uspela pri servise súperky. Viedla 4:2, no záver prvého setu patril favorizovanej Estónke, ktorá dvakrát prelomila podanie Slovenky. Druhé dejstvo sa už nieslo jasne v réžii piatej hráčky svetového rebríčka WTA, ktorá ukončila zápas po 66 minútach prvým premeneným mečbalom.

VIDEO Obrovská senzácia na Indian Wells: Svetová trojka padla s talianskou outsiderkou

dvojhra – 2. kolo: Anett Kontaveitová (Est.-4) – Kristína KUČOVÁ (SR) 6:4, 6:1