Home Audio/video VIDEO Kanadská kráska Bouchardová po zavedení zaujímavého pravidla o novej role: Milujem to!

VIDEO Kanadská kráska Bouchardová po zavedení zaujímavého pravidla o novej role: Milujem to!

by Majo Malinovský
Eugenie Bouchardová

NEW YORK – Kvôli stále vyčíňajúcej pandémii koronavírusu sa stále nerozbehli profesionálne turnaje, ale viacero podujatí sa hrá za zatvorenými dverami. Výnimkou nie je ani americký World TeamTennis, ktorý prišiel s novým pravidlom a to si zamilovala aj kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová.


Nové pravidlo si zamilovala

Kanaďanka nastúpila na spoločný zápas po boku Američanky Sloane Stephensovej proti ďalšej americkej súperke Collinsovej. Nové pravidlo znamená, že dvojica sa počas hry strieda a aby sa znížil počet ľudí na kurte, tak spoluhráčka nahrádza zberača loptičiek. Na foto vidno v akcii Stephensovú a zároveň aj Bouchardovú, ktorá si plní zberačské povinnosti.

Dvojica Stephensová, Bouchardová napokon v stretnutí so špeciálnymi pravidlami zvíťazil 5:4 a sympatická Kanaďanka si po zápase pochvaľovala novú úlohu a zaujímavé pravidlo. Podľa Bouchardovej by sa podobné podujatie malo opakovať každý rok a nezabudla sa opýtať svojej americkej spoluhráčky, ako sa jej pozdával jej výkon na poste zberačky loptičiek, ale Stephensová zatiaľ na to nezareagovala.Príprava na nabitý kalendár

Je fajn, že aj v neľahkých časoch nájdu tenistky a tenisti nejaké to svetielko nádeje a že si môžu dopriať to, čo ich najviac baví. Pobyt na kurte je pre nich tiež skvelá príležitosť ako sa pripraviť na upravený kalendár WTA, ktorý je poriadne nabitý a pre hráčky bude mimoriadne náročný. Týždeň čo týždeň nové turnaje a okrem toho hneď dva veľké grandslamové podujatia po sebe – US Open a následne aj Roland Garros. Tak Bouchardová ako aj Stephensová by sa mali na oficiálne kurty vrátiť 3. augusta na prvom podniku po reštarte sezóny v talianskom Palerme.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × 3 =