Home Audio/video VIDEO Iba jedna osoba bola ku nej negatívna: Halepová po návrate reagovala na ostrú kritiku bývalej svetovej jednotky!

VIDEO Iba jedna osoba bola ku nej negatívna: Halepová po návrate reagovala na ostrú kritiku bývalej svetovej jednotky!

by Majo Malinovský
Simona Halepová, WTA Miami Open

MIAMI – Bývalá svetová jednotka Rumunka Simona Halepová sa po dopingovej pauze vrátila na súťažné kurty prehrou so Španielkou Badosovou, ale jej návrat sa nestretol len s pozitívnymi ohlasmi.

Udelenie divokej karty vracajúcej sa dvojnásobnej grandslamovej šampiónke z Rumunska ostro skritizovala bývalá svetová jednotka, šampiónka Australian Open a dnes už tenisová mamička Dánka Caroline Wozniacka. “Nie je to nič proti Simone osobne, ale ak niekto úmyselne podvádza, ak má pozitívny test na doping, tak by podľa môjho názoru nemal potom dostávať divoké karty,” uviedla dánska tenistka, ktorá sa po materskej prestávke taktiež len nedávno vrátila na kurty.

“Ak sa chcete vrátiť, ak to bola chyba, chápem to, ale mali by ste sa prepracovať späť pekne od dna,” dodala rezolútne Wozniacka.Halepová reagovala

Na jej reakciu pochopiteľne reagovala Halepová, ktorá nechápala, prečo to Dánka vlastne povedala. “Neurobila som nič zlé. Nepodvádzala som a nedopovala som. Ak si lepšie prečítame rozhodnutie CAS, uvádza sa tam, že išlo o kontaminovaný doplnok a nie o doping. Nikdy som nemala nič spoločné s dopingom a nie som žiadny podvodník!” bránila sa Halepová.

“Ďakujem turnaju, že ste mi dali divokú kartu a umožnili hrať na takom veľkom turnaji. Bolo skvelé byť späť a iba jedna osoba, ktorá je ku mne negatívna, nie je taká dôležitá, pretože mám stovky ľudí, ktorí mi dávajú lásku, takže to beriem,” dodala na adresu vyjadrenia Dánky.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

11 − 6 =