Home Audio/video VIDEO Hororové zranenie a desivý rev v bolestiach: Bývalá svetová šestka sa s US Open lúčila na invalidnom vozíku

VIDEO Hororové zranenie a desivý rev v bolestiach: Bývalá svetová šestka sa s US Open lúčila na invalidnom vozíku

by Majo Malinovský
Matteo Berrettini, Invalidný vozík

NEW YORK – Bývalá svetová šestka Talian Matteo Berrettini po ďalšom hororovom zranení na US Open zrejme príde o zvyšok tenisovej sezóny.


Poriadne nešťastný rok prežíva taliansky sympaťák a bývalý šiesty hráč sveta Matteo Berrettini, ktorý nedohral zápas druhého kola na US Open proti Francúzovi Arthurovi Rinderknechovi. Za stavu 4:6 a 3:5 sa bývalá talianska jednotka pri snahe odvrátiť loptičku nechutne zosypala a nekontrolovaný pád a neprirodzená pozícia pravého členka jasne signalizovali vážnosť zranenia jasnú aj matke Claudii a otcovi Lucovi, ktorí syna sledovali z tribúny a na ktorej diváci po nešťastnom páde poriadne zatrnuli a zatajili dych rovnako ako tí pri televíznych obrazovkách.

Po hororovom páde 27-ročný tenista zostal na zemi ležať zvíjajúci sa v bolestiach a revajúci od bolesti. K nešťastníkovi okamžite prišiel francúzsky súper, fyzioterapeut aj podávači loptičiek, ktorí sa s dáždnikmi snažili zakryť pohľad na evidentne trpiaceho Taliana. Ten sa po návrate na lavičku a otestovaní stability členku okamžite rozhodol zápas vzdať a ukončil tak svoje pôsobenie na US Open.

Strach a veľké obavy o niekdajšieho wimbledonského finalistu, ktorého predtým na dlhý čas vyradilo zranenie brušného svalstva, znásobil aj následný odchod do útrob štadióna na invalidnom vozíku, ktorý signalizuje, že predčasné ukončenie sezóny zraneniami sužovaného Taliana je veľmi reálne.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

one × 2 =