Home Audio/video VIDEO Djokovič porazil Zvereva, ale do finále sa neprebojoval

VIDEO Djokovič porazil Zvereva, ale do finále sa neprebojoval

by Roderik Pastier
Novak Djokovič

BELEHRAD – Svetová tenisová jednotka Novak Djokovič (33) na prvom miniturnaji podujatia Adria Tour v rodnom Belehrade na celkové víťazstvo nedosiahol. Dnes pred 4000 divákmi síce porazil Zvereva 4:0, 1:4, 4:2, ale do finále postúpil jeho prekvapivý premožiteľ Srb Krajinovič.


Djokovič sa po zápase so Zverevom nedokázal ubrániť slzám. „Neplačem preto, lebo som nevyhral turnaj, ale som naozaj dojatý, pretože tento štadión, diváci, to všetko mi pripomína moje detstvo,” priznal Djokovič pred vypredaným štadiónom. „Posledné dni boli naozaj náročné, chcel by som sa poďakovať všetkým ľudom, vďaka ktorým sa mohla táto úžasná akcia uskutočniť,” dodal sedemnásťnásobný grandslamový víťaz.

https://www.youtube.com/watch?v=OFBvw5NgBogTurnaj, ktorý sa konal v Djokovičovom tenisovom centre pri Dunaji bol prvou akciou charitatívnej Adria Tour, ktorá bude pokračovať nasledujúci víkend v chorvátskom Zadare. Ďalší turnaj v Čiernej Hore musel byť kvôli opatreniam proti šíreniu koronavírusu zrušiť. O jeho náhrade sa rokuje.

Zdroj: TS

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twelve − 11 =