Home Najdôležitejšie VIDEO Desivé scény v Miami! Ozývali sa výkriky bolesti a zúfalstva, bývalú štvorku odviezli z kurtu na vozíku

VIDEO Desivé scény v Miami! Ozývali sa výkriky bolesti a zúfalstva, bývalú štvorku odviezli z kurtu na vozíku

by Jaroslav Šípkar
Bianca Andreescuová, zranenie

Prekliate Miami! Pre bývalú svetovú štvorku určite, zranila sa tu už tretíkrát. Hrozivé výkriky plné bolesti a zúfalstva, z kurtu ju museli odviezť na invalidnom vozíku.


Kanaďanka Bianca Andreescuová nedohrala osemfinále v Miami proti Alexandrovovej pre zranenie. Prvý set prehrala v tajbrejku, v druhom vyhrávala 2:0. Prišlo však hrozivé zranenie, po ktorom padla na kurt a ozývali sa výkriky zúfalstva a bolesti: “Znovu nie!”

„Nikdy som ešte necítila takúto bolesť,” reagovala 22-ročná tenistka, ktorá je v Miami akoby prekliata. Zranila sa tu už po tretíkrát! Okamžite ju prišli na kurt ošetrovať zdravotníci a odvážali ju plačúcu na invalidnom vozíčku. Pred štyrmi rokmi nedohrala v Miami pre zranenie ramena a vo finále v roku 2021 odstúpila pre zranenie členka.

Krásne gesto ukázala jej súperka Alexandrovová, ktorá prišla zranenú súperku pred odchodom z kurtu objať. „Je mi veľmi ľúto, čo sa jej stalo. Bolo bolestivé sledovať, aké veľké bolesti mala na kurte. Nemohla som jej pomôcť, nemohla som robiť nič, čo je hrozné. Myslím, že čoskoro bude v poriadku a želám jej rýchle uzdravenie,” hovorila po zápase postupujúca štvrťfinalistka.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

15 − 13 =