Home Audio/video VIDEO Čiaroví rozhodcovia sa len uhýbali delám z jeho kanóna: Kanadský bombardér nevídaným rekordom prepísal históriu!

VIDEO Čiaroví rozhodcovia sa len uhýbali delám z jeho kanóna: Kanadský bombardér nevídaným rekordom prepísal históriu!

by Majo Malinovský
Miloš Raonič, ATP Toronto

LONDÝN – Z kanadského bombardéra historický rekordér.

Wimbledonský finalista z roku 2016 Kanaďan Miloš Raonič sa na tráve v londýnskom Queen’s Clube dočkal rekordného zápisu. V súboji s domácim Cameronom Norriem nestratil pri výhre 6:7 (6), 6:3, 7:6 (9). ani jediný raz svoje podanie a dvakrát musel odvracať mečbal britského súpera.

33-ročný kanadský bombardér nastrieľal rekordných 47 es, vďaka ktorým získal takmer polovicu zo všetkých 110 získaných fiftínov v zápase. Vďaka tomuto počinu o dve esá prekonal rekord chorvátskeho dlháňa Iva Karloviča z roku 2015 v zápasoch hraných na dva víťazné sety.Podanie bolo preňho vždy naj úderom

“Vzhľadom na skóre a dvom odvráteným mečbalom som jednoducho potreboval každé z nich. Podanie bolo pre mňa vždy ten najdôležitejší úder. Takže tento malý rekord dáva zmysel. Som rád, že som vyhral, ​​pretože inak by som bol asi trochu nešťastný, keby som získal toľko bodov zadarmo a prehral. Zábavná štatistika, na ktorú môžem byť hrdý,” povedal bývalý tretí hráč sveta Raonič, ktorý je zásluhou dlhých absencií zavinených zraneniami momentálne až na 186. mieste rebríčka ATP.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

14 + eight =