Home Audio/video VIDEO Búrlivák Kyrgios opäť vyčíňal: Fanúšikovi ukázal prostredník, hádal sa s rozhodcom a rozbil raketu!

VIDEO Búrlivák Kyrgios opäť vyčíňal: Fanúšikovi ukázal prostredník, hádal sa s rozhodcom a rozbil raketu!

by Roderik Pastier
Nick Kyrgios

MELBOURNE – Vyčíňal ako obvykle. Kontroverzný austrálsky tenista Nick Kyrgios po boku krajana Thanasiho Kokkinakisa vybojoval postup do finále Australian Open a na kurte boli v jeho podaní opäť vidieť erupcie emócií. A to ako pozitívnych, tak negatívnych.


Austrálčania si v semifinále poradili s tretím nasadeným španielsko-argentínskym párom Marcel Granollers, Horacio Zeballos 7:6, 6:4.

Po premenenom mečbale začal Kyrgios divoko naháňať svojho parťáka Kokkinakisa, ktorý ukončil zápas parádnym lobom. Keď sa „Special K“, ako sa extravagantná dvojica v Austrálii prezýva, konečne dohnali, padli v euforickom objatí k zemi. A rozvášnení fanúšikovia v Rod Laver aréne im nadšene aplaudovali.

Zápas sprevádzali aj negatívne emócie

Kyrgios sa počas zápasu sťažoval na správanie fanúšikov, ktorí mu údajne nedopriali pokoj na servise. „Kámo, kedy si konečne urobíš poriadok s fanúšikmi,” hneval sa rodák z Canberry na empajrového rozhodcu.

Akonáhle 26-ročný rebel svoj servis prehral, ​​od hnevu rozmlátil raketu a do hľadiska niekomu ukázal vztýčený prostredník.

Kyrgios sa však dokázal potom upokojiť a dotiahnuť zápas do víťazného konca. V návale emócií z víťazstva bola tiež zabudnutá kontroverzia s niektorými fanúšikmi.

„Hral som po celom svete veľa dvojhier, ale to, čo zažívam tento týždeň s Thanasim, to prekonáva všetko. Je to šialené,” rozplýval sa Kyrgios.

„Je to celé o fanúšikoch a atmosfére. To nás poháňa. Toto by sme nikde inde nedosiahli. Každý z nás vnáša do hry niečo iné. Inú energiu, inú charizmu. Užívame si to, je to pre nás veľká zábava. Podľa mňa sme dosť nepredvídateľní a publikum to baví,“ kvitoval po víťazstve Kokkinakis.Zdroj: sport.cz, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × four =