Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Frank Franklin II)

VIDEO Bizarná reakcia Kyrgiosa stála vyhratý fiftín: Nemôžem uveriť, že som to urobil! Budem vyzerať ako idiot

Nick Kyrgios predviedol proti Daniilovi Medvedevovi perfektný výkon. Ale nevyhol sa kontroverzným momentom.


Austrálčan Nick Kyrgios potvrdil fantastickú formu. Porazil Rusa Daniila Medvedeva, obhajcu trofeje a na US Open si zahrá štvrťfinále proti Karenovi Chačanovovi.

Nebol by to Kyrgios, aby sa nevyhol kontroverzným momentom. V závere úvodného setu sa nahneval na rozhodkyňu Evu Asderaki-Mooreovú. Vyčítal jej, že mu spúšťa časomieru pred servisom príliš skoro. „Ty si jediná rozhodkyňa, s ktorou mám v tomto problém. Zdvihnem sa z lavičky a už tam mám šesť sekúnd. S nikým toto nemusím riešiť, len s tebou,“ rozčuľoval sa Kyrgios.

Ďalší kontroverzný moment prišiel zo strany Austrálčana v treťom sete. Medvedev zahral bekhendový volej do autu a dokonca tak, že loptička sa otočila na jeho stranu kurtu. Nick Kyrgios nepochopiteľne prebehol na Medvedevovu stranu a loptičku „zabil“. Jeho radosť z „víťazného“ úderu netrvala dlho.

Medvedev signalizoval previnenie Kyrgiosa proti pravidlám a dostal za pravdu. Napokon Austrálčan tento gem prehral. Nemuselo ho to ale mrzieť, keďže celý zápas vyhral 3:1 na sety a v záverečných dvoch dejstvách povolil ruskému súperovi len päť hier.

„Myslel som si, že sa to smie. Nemôžem uveriť, akú hlúposť som urobil. Toto bude vo všetkých športových správach a ja budem vyzerať ako idiot,“ reagoval Nick Kyrgios na kontroverzný moment z tretieho setu po zápase.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Renáta Jamrichová

Slováci v akcii: Streda 1. februára

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví desiatka slovenských zástupcov. M15 Monastir (15 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 − 4 =