Home Audio/video VIDEO Ani rozchod s Beckerom nepomohol: Veľký dánsky talent pokračuje v trápení

VIDEO Ani rozchod s Beckerom nepomohol: Veľký dánsky talent pokračuje v trápení

by Majo Malinovský
Holger Rune, ATP Brisbane

ROTTERDAM – Bulharský tenista Grigor Dimitrov postúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v Rotterdame. V osemfinále si poradil s Mártonom Fucsovicsom z Maďarska 6:3, 7:5.

V rovnakej fáze prekvapivo skončil aj tretí nasadený Holger Rune z Dánska, ktorý nečakane nestačil na kazašského súpera ruského pôvodu Alexandra Ševčenka a podľahol mu 4:6, 6:1 a 3:6. Veľké trápenie aktuálnej svetovej sedmičky a jedného z top talentov súčasnosti tak pokračuje ďalej.

Rune už po siedmykrát od minuloročného Wimbledonu skončil na rakete hráča mimo TOP50 a naopak víťaz bratislavského podujatia Ševčenko dosiahol na najcennejší skalp kariéry a v boji o svoje životné semifinále narazí na Bulhara Dimitrova.Hurkacz padol v tajbrejkovej bitve

Nepostúpil ani štvrtý nasadený Poliak Hubert Hurkacz, ktorý prehral s Holanďanom Tallonom Griekspoorom po trojsetovej bitke 7:6 (5), 6:7 (5) a 6:7 (4).

dvojhra – osemfinále: Grigor Dimitrov (Bul.-6) – Márton Fucsovics (Maď.) 6:3, 7:5, Alexander Ševčenko (Rus.) – Holger Rune (Dán.-3) 6:4, 1:6, 6:3, Tallon Griekspoor (Hol.) – Hubert Hurkacz (Poľ.-4) 6:7 (5), 7:6 (5), 7:6 (4)

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − 16 =