Home Najdôležitejšie Vajda súčasťou unikátnej ponuky: Chcete lekcie s najlepším trénerom histórie? Teraz máte príležitosť!

Vajda súčasťou unikátnej ponuky: Chcete lekcie s najlepším trénerom histórie? Teraz máte príležitosť!

by Majo Malinovský
Marián Vajda

LONDÝN – Tenisoví fanúšikovia sa počas pandémie nového koronavírusu dočkali unikátnej ponuky. Ak túžite po tréningových lekciách s najlepším koučom tenisovej histórie Mariánom Vajdom, teraz je na to ideálna príležitosť.


Boris Becker, Ivan Lendl, Carlos Moyá či Marián Vajda, to je časť zoznamu hviezdnych trénerov, s ktorými si fanúšikovia môžu vydražiť spoločné lekcie. Výťažok z charitatívnej akcie potom poputuje koučom, ktorých najviac zasiahla pandémia a dôsledky z nej vyplývajúce.

Platforma Givergy umožňuje všetkým fanúšikom až do 29. júna vydražiť si okrem tréningových lekcií s legendárnymi trénermi a hráčmi aj pozvánky na turnaje a do zákulisia tenisových podujatí. Vzhľadom na neistotu reštartu sezóny sa tieto sľubované zážitky vzťahujú aj na grandslamy a ATP podujatia v roku 2021.“Pandémia covidu-19 sťažila mnohým ľuďom možnosť pracovať a tréneri neboli výnimkou. Fakt, že táto iniciatíva pomôže iným členom tenisovej rodiny v týchto neistých časoch, ukazuje na jednotu a inovatívneho ducha tenisu,” uviedol šéf ATP Andrea Gaudenzi.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

12 − 4 =