Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (25.5.): Šokuje Lacko na Roland Garros veľký španielsky supertalent?

Tenisové tipy (25.5.): Šokuje Lacko na Roland Garros veľký španielsky supertalent?

by Majo Malinovský

BRATISLAVA – Aj dnes sme si pre vás pripravili naše tradičné tipérske odporúčania, tentokrát sa presunieme do Paríža, kde ďalšími zápasmi pokračuje kvalifikácia na prestížny Roland Garros.


ATP Roland Garros – kvalifikácia

Carlos Alcaraz Garfía vs Lukáš Lacko (25.5. o 17:05)

Mimoriadne náročný súper dnes čaká na Lukáša Lacka, ktorý bude čeliť mladému španielskemu supertalentu Alcarazovi. Ten je častokrát pasovaný za nástupcu antukového kráľa Rafu Nadala a proti antuku nenávidiacemu Slovákovi je obrovským favoritom. Kvalifikačná sedmička sa na kvalifikáciu antukového grandslamu naladila turnajovým triumfom na challengeri v Oeiras a Lacko obidve antukové vystúpenia v tejto sezóne prehral. Spojenie Lacka s najpomalším povrchom absolútne nejde dohromady, na druhej strane bude stáť behavý španielsky talent, ktorému odborníci predpovedajú veľkú budúcnosť a tak očakávam hladkú výhru favorita.

Tip: Počet gemov v zápase menej ako 18,5

Kurz Niké: 1,64

Tip OK


ATP Roland Garros – kvalifikácia

Alejandro Tabilo vs Matthew Ebden (25.5. o 17:00)

Kvalifikáciu na Roland Garros sa pokúsi absolvovať aj austrálsky tenista Matthew Ebden, ktorý taktiež na najpomalšom povrchu vôbec nehráva a od roku 2016 na antuke odohral len osem zápasov a v nich sa len jediný raz radoval z víťazstva (ešte v roku 2017). Na druhej strane bude stáť antukový špecialista Tabilo, ktorý len v tejto sezóne odohral na najpomalšom povrchu 23 duelov a dosiahol v nich 13 triumfov. Ľavoruký tenista z Čile nemôže mať s Ebdenom najmenší problém a tipujem underový výsledok.

Tip: Menej ako 20,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,63

Tip KO

Zdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fifteen + one =