Home Najdôležitejšie Tenisové tipy (19.4.): Ukončí búrlivák Paire v Barcelone trápenie a zaskočí Simon domáceho favorita?

Tenisové tipy (19.4.): Ukončí búrlivák Paire v Barcelone trápenie a zaskočí Simon domáceho favorita?

by Majo Malinovský
Benoit Paire

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba tradičný článok s tipmi, ktoré sa snažíme uviesť do vašej pozornosti a presúvame sa tentokrát do španielskej Barcelony.


ATP Barcelona – 1. kolo

Gilles Simon – Pablo Andújar (19.4. o 11:00)

Aj Francúz Simon je jedným z tých, ktorí si najviac sťažovali na to ako veľmi im chýbajú fanúšikovia na tribúnach a že je veľmi ťažké nastaviť sa na boj o všetko bez diváckej kulisy. Aktuálne už až 70. hráč sveta, ktorý kedysi patril medzi favoritov, teraz začína na turnajoch ATP v rolách outsiderov, ale v Cagliari dokázal na úvod otočiť súboj s domácim favoritom Travagliom a ukázal, že ešte stále to vie. Skúsený 36-ročný matador je outsiderom aj proti o dva roky mladšiemu Andújarovi, ktorý na domácej pôde zrejme bude veľmi silným súperom, veď v roku 2015 si v Barcelone zahral veľké finále. Očakávam ale, že Simon ukáže veľkého bojovníka, ktorý sa v ňom skrýva a svoju kožu dnes tak lacno nepredá.

Tip: Simon v zápase uhrá aspoň set

Kurz Niké: 1,56

Tip OK


ATP Barcelona – 1. kolo

Benoit Paire – Federico Gaio (19.4. o 14:00)

Trápenie francúzskeho búrliváka Paireho nemá konca a bodaj by aj nie, keď sám tvrdí, že bez fanúšikov je to ako na cintoríne a výsledky ho vôbec nezaujímajú. Na prestížnom podujatí v Monte Carle v trojsetovej bitke s dvomi tajbrejkami podľahol Austrálčanovi Thompsonovi a po boku Mannarina sa lúčil hneď aj v prvom kole štvorhry. Paire v tejto sezóne vyhral len jediné z desiatich stretnutí a aj keď v roku 2016 v Barcelone dokráčal až do semifinále neočakávam od bývalej svetovej 18. iný prístup. Talian Gaio je síce o viac ako sto priečok nižšie, ale antuka je jeho obľúbeným povrchom. V tejto sezóne je len priemerným hráčom s bilanciou 15:14, na antuke 3:5, ale pri tradične laxnom prístup Paireho určite na prestížnom podujatí nie je bez šance.

Tip: Gaio +2,5 gemu v zápase

Kurz Niké: 1,63

Tip OK


Zdroj: ts, Niké

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

6 − one =