Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 9. júl

Slováci v akcii: Utorok 9. júl

by Majo Malinovský
Renáta Jamrichová, Pohár Billie Jean Kingovej, Slovensko

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii sedemnástka slovenských zástupcov.

Wimbledon juniorky (tráva vonku) – Veľká Británia

  • 18:00 – Renáta Jamrichová (1.) vs Noemi Basilettiová (Ita) – 2. kolo 6:2, 2:0, *15:0 a odložené
  • 18:00 – Mia Pohánková (Q) vs Flora Johnsonová (Gbr – WC) – 2. kolo 5:6, *0:40 a odložené
  • 18:00 – Renáta Jamrichová/Ena Koikeová (Jpn – 3.) vs Flora Johnsonová (Gbr)/Allegra Korpanecová Daviesová (Gbr – WC) – 1. kolo odložené na zajtra
  • 19:45 – Asylzhan Arystanbekovová (Kaz)/Sonja Žijenbajevová (Kaz) vs Christasha McNeilová (Usa)/Mia Pohánková – 1. kolo odložené na zajtra

WTA Bastad (115 000 USD, antuka vonku) – Švédsko

  • 11:00 – Anna Karolína Schmiedlová (4.) vs Jekaterina Makarovová (Rus) – 1. kolo 6:2, 7:5

ATP Braunschweig (150 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 13:30 – Lukáš Klein vs Jozef Kovalík – 1. kolo (3)6:7, 7:6(3), 6:1

M25 Padova (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 20:00 – Martin Kližan (5.) vs Leonardo Malgaroli (Ita – Q) – 1. kolo 7:5, 7:6(5)

M15 Umag (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Ondřej Horák (Cze) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 6:2, 2:6, 10:4
  • 13:00 – Emanuel Ivaniševič (Cro) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 6:1, 6:3



W35 Aschaffenburg (25 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 15:00 – Denislava Gluškovová (Bul)/Ingrid Vojčináková vs Andreea Prisacariuová (Rou)/Julie Štruplová (Cze) – osemfinále 3:6, 2:6

W35 Don Benito (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 11:00 – Viktória Hrunčáková (1.) vs Laia Petretičová (Fra) – 1. kolo 6:2, 7:6(5)
  • 17:30 – Viktória Hrunčáková/Natalija Stevanovičová (Srb – 1.) vs Isabella Barrerová Aguirreová (Usa)/Vitalia Diatčenkovová (Rus) – osemfinále 3:6, 3:6

W15 Grodzisk Mazowiecki (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Poľsko

  • 11:00 – Martina Marušinová vs Olga Golasová (Pol) – kvalifikácia 6:7, 2:6
  • 13:30 – Katarína Kužmová/Radka Zelníčková (1.) vs Oriana Gniewkowská (Pol)/Ada Piestrzynská (Pol) – osemfinále 4:6, 6:2, 10:7
  • 14:45 – Salma Drugdová/Zuzanna Pawlikowská (Pol – 3.) vs June Bjorková (Swe)/Ella Haavistová (Fin) – osemfinále 6:2, 6:4

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:00 – Nikola Daubnerová vs Alian Zacková (Isr) – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 14:00 – Sonia Cassaniová (Ita)/Fanny Norinová (Swe) vs Viktória Lacková/Katarína Strešnáková – osemfinále (0)6:7, 4:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

3 × two =