Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 8. jún

Slováci v akcii: Utorok 8. jún

by Majo Malinovský
Norbert Gombos

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 16 slovenských zástupcov.


V Bratislave v hre pätica Slovákov

Na domácom podujatí v Bratislave dnes do hry zasiahne až pätica našich zástupcov, keď o postup do druhého kola budú bojovať Klein, Molčan, Kovalík, Horanský aj turnajová jednotka Gombos.

V ďalekom Kazachstane odštartuje svoju púť Andrej Martin a v chorvátskom Bole sa okrem Kristíny Kučovej v singli predstavia v deblových súťažiach aj Mihalíková a Anna Karolína Schmiedlová.

Držime palce!



Challenger Bratislava Open (66 640 EUR, antuka vonku) – Slovensko

  • 10:30 – Lukáš Klein (WC) vs Jiří Lehečka (Cze – Q) – 1. kolo 6:4, 3:6, 6:7(4)
  • 12:00 – Alex Molčan (WC) vs Duje Ajduković (Cro – Q) – 1. kolo 7:6(6), 6:4
  • 13:30 – Jozef Kovalík (4) vs Vít Kopřiva (Cze – Q) – 1. kolo 6:4, 6:2
  • 15:00 – Maximilan Marterer (Ger) vs Filip Horanský – 1. kolo 2:6, 4:6
  • 16:00 – Norbert Gombos (1.) vs Yannick Maden (Ger) – 1. kolo 6:3, 6:3

Challenger Almaty (52 080 USD, antuka vonku) – Kazachstan

  • 06:00 – Andrej Martin (1.) vs Beibit Zhukayev (Kaz – WC) – 1. kolo 6:2, 6:1

Challenger Bol (92 742 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 15:00 – Nuria Parrizas-Diazová (Esp) vs Kristína Kučová – 1. kolo 6:4, 5:7, 3:6
  • 15:00 – Katarzyna Piterová (Pol)/Rosalie Van Der Hoeková (Ned) vs Jekaterine Gorgodzeová (Geo)/Tereza Mihalíková – osemfinále 1:6, 3:6
  • 16:30 – Anna Karolína Schmiedlová/Katarína Závacká (Ukr) vs Dalma Galfiová (Hun)/Kimberley Zimmermannová (Bel) – osemfinále 7:6(5), 4:6, 10:5



W25 Madrid (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 09:15 – Viktória Morvayová (4.) vs Marine Szostaková (Fra) – kvalifikácia 4:6, 6:2, 11:13
  • 13:00 – Kamilla Bartoneová (Lat)/Viktória Morvayová vs Robin Andersonová (Usa)/Isabella Shinikovová (Bul – 2.) – osemfinále 3:6, 6:3, 7:10

W25 Montemor-O-Novo (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 11:30 – Tessah Andrianjafitrimová (Fra – 7.) vs Ingrid Vojčináková (Q) – 1. kolo 6:3, 3:6, 6:2

W25 Santo Domingo (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Dominikánska republika

  • 11:30 – Jacqueline Cabaj Awadová (Swe – 8.) vs Alica Rusová – kvalifikácia 6:3, 6:2

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Ivania Martinichová (Chi – 3.) vs Klára Ondrejčeková (13.) – kvalifikácia 6:0, 6:0

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 11:00 – Sofia Milatová vs Maria Jose Portillo Ramirezová (Mex) – 1. kolo 6:7(5), 6:1, 1:6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 12:00 – Anastasia Plangerelliová (Ita) vs Barbora Matúšová – 1. kolo 3:6, 0:6

W15 Vilnius (15 000 USD, tvrdý povrch dnu) – Litva

  • 16:30 – Anželika Izajevová (Rus – 6.) vs Timea Jarušková – 1. kolo 6:3, 7:5

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty + sixteen =