Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 7. marca

Slováci v akcii: Utorok 7. marca

by Majo Malinovský
Renáta Jamrichová

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 16 slovenských zástupcov.


WTA Masters Indian Wells (8 800 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

Challenger Lugano (73 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Švajčiarsko

  • 13:30 – Cem Ilkel (Tur – Q) vs Lukáš Klein (7.) – 1. kolo 6:4, 4:6, 7:5
  • 17:30 – Ričardas Berankis (Ltu) vs Norbert Gombos (3.) – 1. kolo 6:3, 7:6(2)

M15 Créteil (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – Francúzsko

  • 14:00 – David Jorda Sanchis (Esp)/Miloš Karol vs Matthew William Donald(Cze)/Antoine Ghibaudo (Fra) – osemfinále 6:7, 6:0, 9-11

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Sheehy, Joshua (Usa – 2.) vs Peter Naď – kvalifikácia 3:6, 6:4, 10-5
  • 12:30 – Alex Beckley (Rsa)/Ryan Nijboer (Ned – 4.) vs Peter Naď/Peter Benjamín Privara – osemfinále 6:2, 6:2
  • 12:30 – Duckhee Lee (Kor)/Fajing Sun (Chn) vs Jiří Barnát (Cze)/Tomáš Lánik – osemfinále 6:2, 6:2
  • 14:00 – Federico Bondioli (Ita)/Gabriele Bosio (Ita) vs Lukáš Pokorný/Saba Purtseladze (Geo – 2.) – osemfinále 6:7, 7:6, 10-7



W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 12:30 – Radka Zelníčková (WC) vs Aneta Kučmová (Cze) – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 15:00 – Natália Kročková (WC) vs Sonay Kartalová (Gbr) – 1. kolo 4:6, 3:6
  • 17:00 – Renáta Jamrichová (WC) vs Daria Snigurová (Ukr – 4.) – 1. kolo 5:7, 3:6

W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 20:00 – Orly Ogilvyová (Can – Q) vs Viktória Morvayová – 1. kolo 4:6, 2:6

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 14:00 – Elena Karnerová (Aut)/Sara Suchánková vs Anastasia Gurevová (Rus)/Dimitra Pavlou (Gre – 4.) – osemfinále – zrušené

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:00 – Salma Drugdová (3.) vs Viktoria Velevová (Bul – 12.) – kvalifikácia 6:3, 6:3
  • 13:30 – Aglaya Fedorovová (Rus)/Katarína Kužmová (3.) vs Carlotta Moccia (Ita)/Klara Veldmanová (Ned – WC) – osemfinále 6:7, 6:1, 10-2
  • 15:00 – Salma Drugdová/Emma Tóthová vs Giuliana Bestettiová (Ita)/Selina Dalová (Ger) – osemfinále 6:2, 6:4

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 × two =