Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 6. septembra

Slováci v akcii: Utorok 6. septembra

by Majo Malinovský
Anna Karolína Schmiedlová

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví až 22 slovenských zástupcov.


Na juniorskom US Open bude bojovať Peter Benjamín Privara a debli dievčat nastúpia Renáta Jamrichová s Ninou Vargovou.

Na challengerových podujatiach sa predstavia Lukáš Klein v Rakúsku a Anna Karolína Schmiedlová v Taliansku.

Okrem toho bude v akcii ešte ďalších 18 našich, držíme palce!



US Open juniori (tvrdý povrch vonku) – Spojené štáty americké

  • 18:30 – Peter Benjamín Privara vs Connor Henry van Schalkwyk (Nmb) – 2. kolo – preložené na zajtra
  • 20:00 – Renáta Jamrichová/Nina Vargová vs Tatum Evansová (Usa)/Kaitlin Quevedová (Usa) – 2. kolo – preložené na zajtra

Challenger Tulln (90 280 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 11:30 – Dennis Novak (Aut – 5.) vs Lukáš Klein (Q) – 1. kolo (9)6:7, 4:6

WTA Challenger Bari (115 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 12:30 – Jaimee Fourlisová (Aus) vs Anna Karolína Schmiedlová – 1. kolo 6:4, 2:6, 0:6

M15 Budapešť (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Maďarsko

  • 12:00 – Jakub Kaťuch (Q) vs Matyas Fuele (Hun – Q) – 1. kolo 2:6, 2:6
  • 12:00 – Matvey Minin (Rus) vs Lukáš Pokorný (7.) – 1. kolo 3:6, 2:6
  • 14:00 – Jakub Krošlák (LL) vs Antonín Bolardt (Cze) – 1. kolo 7:6(5), 6:0

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Aziz Dougaz (Tun – 1.) vs Andrej Krajčík (WC) – 1. kolo 6:4, 6:2



W25 Káhira (25 000 USD, antuka vonku) – Egypt

  • 10:00 – Barbora Matúšová (2.) vs Jelena Kovačová (Srb) – 1. kolo 6:0, 6:2
  • 13:00 – Barbora Matúšová/Aleksandra Melníková (Cze) vs Elena-Teodora Cadarová (Rou)/Sandra Samirová (Egy – 4.) – osemfinále 2:5 a skreč. Matúšová/Melníková
  • 13:00 – Bianca Behúlová/Ilay Yoruková (Tur) vs Lola Radivojevičová (Srb)/Chantal Sauvantová (Ger) – osemfinále 5:7, 1:6

W25 Frýdek-Místek (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Nadiya Kolbová (Ukr – 7.) vs Žofia Čuboňová – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 11:00 – Mia Chudejová (8.) vs Alexandra Vasiljevová (Rus – 9.) – kvalifikácia 7:5, 2:0 a skreč. Vasiljevová
  • 11:00 – Ingrid Vojčináková (5.) vs Noemi Babíková (15.) – kvalifikácia 6:4, 7:5
  • 11:00 – Nikola Břečková (Cze – 4.) vs Martina Marušinová (13.) – kvalifikácia 6:3, 2:6, 6:10
  • 11:00 – Anika Jašková (6.) vs Martina Okálová (12.) – kvalifikácia 6:3, 0:6, 4:10
  • 12:00 – Pia Lovričová (Slo) vs Eszter Mériová – 1. kolo 6:3, 4:6, 1:6
  • 13:30 – Sapfo Sakellaridiová (Gre)/Emily Selboldová (Ger – 4.) vs Noemi Babíková/Blanca Jolie Fernándezová (Can) – osemfinále 6:0, 6:2
  • 13:30 – Žofia Čuboňová/Julie Štruplová (Cze) vs Izabela Heinzová (Cze)/Simona Wirglerová (Cze) – osemfinále 6:3, 5:7, 14:12

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 11:30 – Alica Rusová (1.) vs Eleanor Baglowová (Gbr) – 1. kolo (1)6:7, 7:6(2), 4:6
  • 15:30 – Alica Rusová/Natalia Siedliská (Ger) vs Africa Burillo Berezaková (Esp)/Ela Pláteníková (WC) – osemfinále

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Lara Pfeiferová (Ita) vs Emma Tóthová – 1. kolo 7:5, 6:2

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

eighteen − five =