Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 31. októbra

Slováci v akcii: Utorok 31. októbra

by Majo Malinovský
Rebecca Šramková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvadsiatka slovenských zástupcov.

M25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:15 – Jakub Krošlák vs Yusuf Khamis (Egy – 13.) – kvalifikácia 7:6(3), (5)6:7, 10:6

M15 Al Zahra (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Kuwajt

  • 08:00 – Samuel Puškár (3.) vs Mykyta Riepkin (Ukr) – kvalifikácia 3:6, 6:0, 10:3
  • 08:00 – Peter Naď (7.) vs Abdulhamid Mubarak (Kuw – 15.) – kvalifikácia 4:6, 6:1, 10:4
  • 12:30 – Ammar Elamin (Irl)/Viktor Jovič (Srb) vs Tomáš Lánik/Samuel Puškár – osemfinále (2)6:7, 3:6
  • 12:30 – Peter Naď/Peter Benjamín Privara (3.) vs Alexis Canter (Gbr)/Igor Dudun (Ukr) – osemfinále 5:7, (4)6:7

W60 Bratislava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Aneta Kučmová (Cze) vs Katarína Strešnáková (Q) – 1. kolo 6:2, 6:2
  • 11:00 – Aneta Laboutková (Cze – LL) vs Mia Pohánková (Q) – 1. kolo 2:6, 3:6
  • 11:00 – Sofya Lansereová (Rus – 6.) vs Katarína Kužmová (WC) – 1. kolo 6:0, 6:3
  • 12:00 – Emma Tóthová (LL) vs Jesika Malečková (Cze) – 1. kolo 2:6, 2:6
  • 12:30 – Radka Zelníčková (Q) vs Dalma Gálfiová (Hun – 3.) – 1. kolo 4:6, 5:7
  • 14:00 – Nina Vargová (WC) vs Ella Seidelová (Ger – 7.) – 1. kolo 5:7, 2:6
  • 16:30 – Renáta Jamrichová (WC) vs Julie Štruplová (Cze) – 1. kolo 3:6, 6:2, 6:3
  • 17:00 – Karolina Kozaková (Sui)/Linda Ševčíková (Cze) vs Katarína Strešnáková/Radka Zelníčková – osemfinále 2:6, 2:6
  • 17:00 – Mia Mayerová/Ema Mravcová (WC) vs Katarína Kužmová/Renáta Voráčová (Cze – 4.) – osemfinále 2:6, 3:6
  • 17:45 – Alevtina Ibragimovová (Rus – Q) vs Rebecca Šramková (2.) – 1. kolo 6:1, 6:3
  • 19:00 – Anika Jašková/Julie Štruplová (Cze) vs Nikola Bartůňková (Cze)/Aneta Kučmová (Cze) – osemfinále 1:6, 2:6

W25 Edmonton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 23:30 – Martha Matoulaová (Gre)/Martina Okálová vs Mana Ayukawaová (Jpn)/Mana Kawamuraová (Jpn – 4.) – osemfinále 3:6, 6:2, 8:10

W15 Nasbypark (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – Švédsko

  • 15:30 – Nicole Gadientová (Sui)/Mila Mašičová (Srb) vs Olga Golasová (Pol)/Ingrid Vojčináková – osemfinále 6:4, 6:4

W15 Norman (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – USA

  • 23:30 – Romana Čisovská/Emma Stakerová (Usa) vs Madeleine Jessupová (Tpe)/Mansi Vadyalaová (Usa) – osemfinále 6:1, 6:2

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:15 – Martina Smolenová (5.) vs Shahd Habibová (Egy) – kvalifikácia 3:6, 7:5, 10:3
  • 14:30 – Vlada Minčevová (Rus)/Martina Smolenová vs Zuzanna Bednarzová (Pol)/Zuzanna Pawlikowská (Pol – 3.) – osemfinále 2:6, (4)6:7

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four + three =