Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: TASR/AP - Thibault Camus)

Slováci v akcii: Utorok 31. máj

BRATISLAVA – V posledný májový deň bude v akcii až 15 slovenských zástupcov.


V Paríži slovenské kvarteto

Aj dnes slovenské farby na juniorskom Roland Garros bude hájiť kvarteto našich, keď okrem Privaru sa predstaví naše trio aj v deblových súťažiach.

Pätica v Prostějove

V Prostějove dnes bude v akcii naša pätica Klein, Lacko, Pokorný, Martin aj Gombos.

Schmiedlová v Chorvátsku, Kužmová v Rumunsku

Anna Karolína Schmiedlová po Roland Garros zamierila do Chorvátska, kde bude plniť rolu turnajovej päťky, Viktória Kužmová je nasadenou štvorkou v Rumunsku.

Okrem toho sa na kurtoch objaví ešte ďalšia štvorica našich.

Držíme palce!



Juniorský Roland Garros (antuka vonku) – Francúzsko

  • 12:30 – Peter Benjamín Privara vs Theo Papamalamis (Fra) – 2. kolo 3:6, 6:1, 6:3
  • 14:00 – Bor Artnak (Slo)/Vilius Gaubas (Lie) vs Peter Naď/Martyn Pawelski (Pol) – 1. kolo 3:6, 4:6
  • 15:30 – Nikola Daubnerová/Amelie Van Impeová (Bel.) vs Yaroslava Bartaševičová (Rus)/Ksenia Zajcevová (Rus – 4.) – 1. kolo (1)6:7, 6:3, 5:10
  • 18:00 – Luca Udvardyová (Hun)/Nina Vargová vs Lucija Čirič Bagaričová (Cro)/Sofia Costoulasová (Bel – 7.) – 1. kolo 3:6, 3:6

WTA Makarska (115 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 13:30 – Alexandra Kruničová (Srb) vs Anna Karolína Schmiedlová (5.) – 1. kolo 3:6, (5)6:7

Challenger Prostějov (90 280 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 13:00 – Alexander Erler (Aut – Q) vs Lukáš Klein (SE) – 1. kolo 4:6, 0:6
  • 13:00 – Lukáš Lacko vs Lukáš Pokorný (WC) – 1. kolo – zrušené, Lacko odstúpil pred zápasom
  • 16:40 – Facundo Diaz Acosta (Arg)/Alexander Merino (Per) vs Roman Jebavý (Cze)/Andrej Martin (2.) – osemfinále 4:6, 1:6
  • 18:00 – Hamad Medjedovič (Srb – WC) vs Norbert Gombos (5.) – 1. kolo 6:3, 3:6, 6:2

M15 Budva (15 000 USD, antuka vonku) – Čierna Hora

  • 13:00 – Lukáš Palovič (5.) vs Timofej Stepanov (Rus) – kvalifikácia 6:1, 3:6, 8:10

W60 Brašov (60 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 09:00 – Jesika Malečková (Cze) vs Viktória Kužmová (4.) – 1. kolo 5:7, 6:2, 6:1



W15 Catez Ob Savi (15 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 11:30 – Katarína Kužmová vs Anna Hertelová (Pol) – 1. kolo 7:5, 3:6, 4:6
  • 11:30 – Linda Ševčíková (Cze – Q) vs Bianca Behúlová – 1. kolo 5:7, 2:6

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 11:30 – Karen Marthiensová (Fra) vs Irina Balus – 1. kolo 2:6, 2:6

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Daviscupového súboja Nadala s Djokovičom sa nedočkáme, Austrália bez Kyrgiosa

MADRID – Španielsky tenista Carlos Alcaraz povedie svoju krajinu v zápase základnej skupiny finálového turnaja …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 1 =