Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 19. septembra

Slováci v akcii: Utorok 19. septembra

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii štrnástka slovenských zástupcov.


ATP Challenger St. Tropez (145 000 EUR, tvrdý povrch vonku) – Francúzsko

  • 15:30 – Lukáš Klein vs Jules Marie (Fra – Q) – 1. kolo 4:6, 6:3, 6:3

WTA Guadalajara (2 788 468 USD, tvrdý povrch vonku) – Mexiko

  • 23:30 – Eugenie Bouchardová (Can)/Maria Fernanda Navarro Oliva (Mex – WC) vs Tereza Mihalíková/Yi-Fan Xuová (Chn) – 1. kolo 4:6, (6)6:7

WTA Kanton (259 303 USD, tvrdý povrch vonku) – Čína

M25 Pardubice (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 11:00 – Mathys Erhard (Fra – 1.) vs Tomáš Lánik (WC) – 1. kolo 6:3, 7:5
  • 11:00 – Tom Schonenberg (Ger – 5.) vs Samuel Puškár (12.) – kvalifikácia 3:6, 0:3 a skreč. Schoenenberg

M15 Danderyd (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Švédsko

  • 11:30 – Miloš Karol (1.) vs Linus Videhult (Swe)- kvalifikácia 6:3, 6:2

M15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 13:00 – Vladimír Kravec/Andrej Radojičič (Srb) vs Andrej Čepelev (Rus)/Svyatoslav Gulin (Rus – 2.) – osemfinále 2:6, 4:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Peter Benjamín Privara (5.) vs Andres Martin (Usa)- 1. kolo 3:6, 3:6

W60+H Caldas da Rainha (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 16:00 – Timea Babosová (Hun)/Urszula Radwanská (Pol) vs Lea Boskovičová (Cro)/Katarína Strešnáková – osemfinále 6:3, 6:4

W40 Pazardzhik (40 000 USD, antuka vonku) – Bulharsko

  • 14:00 – Laura Boehnerová (Ger)/Chiara Girelliová (Ita) vs Dinu, Cristina (Rou)/Radka Zelníčková (4.) – osemfinále 3:6, 0:6

W15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:00 – Ingrid Vojčináková (5.) vs Karine Sarkisovová (Rus) – kvalifikácia 7:5, 6:3
  • 11:30 – Salma Drugdová vs Mariia Tkačevová (Rus) – 1. kolo 4:6, 3:6
  • 13:00 – Valery Gyninová (Rus)/Ingrid Vojčináková vs Giraldi Requena, Ana (Esp)/Mia Popovičová (Usa) – osemfinále 6:3, 6:2

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Gala Arangio (Ita – 3.) vs Nina Danišová (15.)– kvalifikácia 5:7, 4:6

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Martina Smolenová (3.) vs Farah Khalilová (Egy) – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 12:00 – Danielle Daleyová (Gbr)/Anouck Vranckenová Peetersová (Ned) vs Laura Cíleková/Viktoria Velevová (Bul) – osemfinále 6:3, 7:5
  • 14:00 – Alicja Formella (Pol)/Ayline Esina Samardžičová (Sui) vs Evgenia Burdinovová (Rus)/Martina Smolenová – osemfinále 4:6, 5:7

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seven − 4 =