Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 11. júla

Slováci v akcii: Utorok 11. júla

by Majo Malinovský
Alex Molčan, Roland Garros 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 18 slovenských zástupcov.


Slovenské talenty Nina Vargová a Renáta Jamrichová budú na juniorskom Wimbledone po boku svojich parťáčok plniť v debli role nasadených párov.

Okrem toho bude dnes v akcii ešte ďalšia pätnástka našich, keď na challengeroch v Nemecku a Rakúsku bude k videniu slovenské kvarteto Kovalík, Molčan, Klein aj Gombos.

Držíme palce!



Juniorský Wimbledon (tráva vonku) – Anglicko

  • 12:00 – Rebecca Munková Mortensenová (Den)/Theadora Rabmanová (Usa) vs Nikola Bartuňková (Cze)/Nina Vargová (7.) – 1. kolo 2:6, 3:6
  • 15:00 – Ariana Anazagastyová-Pursoová (Usa)/Mara Gaeová (Bel) vs Renáta Jamrichová/Federica Urgesiová (Ita – 2.) – 1. kolo (4)6:7, 4:6

ATP Challenger Braunschweig (145 000 EUR, antuka vonku) – Nemecko

  • 11:00 – Rudolf Molleker (Ger – WC) vs Jozef Kovalík – 1. kolo 6:4, 3:6, 4:6
  • 14:00 – Jan Choinski (Gbr) vs Alex Molčan (2.) – 1. kolo 2:6, 6:3, 7:6(3)

ATP Challenger Salzburg (145 000 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 15:00 – Dennis Novak (Aut) vs Lukáš Klein – 1. kolo 5:7, 7:5, 3:6
  • 15:30 – Norbert Gombos vs Manuel Guinard (Fra – SE) – 1. kolo 7:6(5), 3:6, 5:7

WTA Challenger Contrexeville (100 000 EUR, antuka vonku) – Francúzsko

  • 12:30 – Rebecca Šramková vs Fiona Ferro (Fra – WC) – 1. kolo 5:7, 6:0, 2:6



M25 Padova (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 14:00 – Lautaro Midon (Arg) vs Lukáš Palovič (LL) – 1. kolo 3:6, 4:6
  • 15:30 – Lukáš Pokorný/Samuel Vincent Ruggeri (Ita – 1.) vs Marco De Rosa (Ita)/Marco Gasparin (Ita – WC) – osemfinále 6:2, 6:3

W60 Amstelveen (60 000 USD, antuka vonku) – Holandsko

  • 14:00 – Alana Parnabyová (Aus)/Alice Robbeová (Fra – 3.) vs Viktória Morvayová/Anna Sisková (Cze) – osemfinále 6:3, 6:4

W60 Rím (60 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 10:15 – Radka Zelníčková (3.) vs Anika Jašková (10.) – kvalifikácia 6:3, 3:6, 0:4 a skreč. Zelníčková

W60 Saskatoon (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Kanada

  • 20:00 – Alana Smithová (Usa – Q) vs Martina Okálová – 1. kolo 6:4, 6:3

W25 Aschaffenburg (25 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 12:00 – Fiona Ganzová (Sui) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 6:4, 3:6, 7:10
  • 17:30 – Denislava Gluškovová (Bul)/Gebriela Mihajlová (Bul) vs Mana Kawamuraová (Jpn)/Ingrid Vojčináková – osemfinále 3:6, 2:6

W15 Bacau (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 12:00 – Kateřina Mandelíková (Cze) vs Nina Danišová – kvalifikácia 6:2, 6:1

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:30 – Vladislava Andrejevská (Kgz – WC) vs Salma Drugdová – 1. kolo 6:4, 2:6, 3:6
  • 11:00 – Hanna Bougouffaová (Fra – 3.) vs Martina Smolenová (16.) – kvalifikácia 7:5, 6:3
  • 12:30 – Samira De Stefanová (Ita) vs Katarína Kužmová (2.) – 1. kolo 4:6, 5:7

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × two =