Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Štvrtok 28. júla

Slováci v akcii: Štvrtok 28. júla

by Majo Malinovský

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov.


Gombos o štvrťfinále proti Alcarazovi

Norbert Gombos v Umagu o štvrťfinále bude bojovať s nedávnym premožiteľom Molčana a turnajovou jednotkou Španielom Alcarazom, s ktorým dnes nemá čo stratiť.

Kužmová s Niculescuovou proti Ruskám o semifinále

Viktória Kužmová s rumunskou parťáčkou bude v Prahe bojovať už o deblové semifinále, keď nastúpia proti ruským turnajovým štvorkám.

Okrem toho bude v hre ešte ďalšia desiatka našich, držíme palce!



ATP Umag (597 900 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 20:00 – Carlos Alcaraz (Esp – 1.) vs Norbert Gombos – osemfinále 6:2, 6:3

WTA Livesport Prague Open (251 750 USD, tvrdý povrch vonku) – Česko

  • 14:00 – Viktória Kužmová/Monica Niculescuová (Rou) vs Anastasia Potapovová (Rus)/Yana Sizikovová (Rus – 4.) – štvrťfinále 6:7(4), 6:3, 3-10

M15 Kottingbrunn (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 11:00 – Lukáš Palovič (Q) vs Lukas Krainer (Aut – 3.) – osemfinále 4:6, 2:6
  • 14:00 – Pietro Pampanin (Ita)/Fausto Tabacco (Ita) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič (4.) – štvrťfinále 3:6, 7:6(6), 6-10

M15 Lodž (15 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – Szymon Kielan (Pol – 7.) vs Lukáš Pokorný – osemfinále 3:6, 6:4, 6:3
  • 14:00 – Miloš Karol/Lukáš Pokorný (1.) vs Jakub Kaťuch/Radovan Michalík – štvrťfinále 7:6(6), 6:3

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Jakub Krošlák (Q) vs Niki Kaliyanda Poonacha (Ind) – osemfinále 4:6, 6:1, 3:6
  • 16:00 – Skander Mansouri (Tun)/Aziz Ouakaa (Tun – 1.) vs Jakub Krošlák/Samuel Puškár – štvrťfinále 6:4, 6:3



W25 Horb (25 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 17:00 – Chiara Schollová (Usa)/Ingrid Vojčináková vs Melanie Klaffnerová (Aut)/Sapfo Sakellaridiová (Gre) – štvrťfinále 3:6, 7:6(5), 10-7

W15 Vejle (15 000 USD, antuka vonku) – Dánsko

  • 11:30 – Ella Haavisto (Fin – Q) vs Alica Rusová (4.) – osemfinále 6:3, 6:2
  • 16:00 – Anna Ozerová (Lat)/Ksenia Jeršová (Rus) vs Alica Rusová/Natalia Siedliská (Ger – 2.) – štvrťfinále 4:6, 4:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × three =