Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Štvrtok 27. jún

Slováci v akcii: Štvrtok 27. jún

by Majo Malinovský
Andrej Martin, Bratislava Open Challenger 2024

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 15 slovenských zástupcov.

M25 Bourg-en-Bresse (25 000 USD, antuka vonku) – Francúzsko

  • 17:30 – Lorenzo Giustino (Ita – 1.) vs Peter Benjamín Privara – osemfinále 6:4, 6:4

M25 Satu Mare (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 10:00 – Radovan Michalík (Q) vs Cezar Cretu (Rou – 3.) – štvrťfinále 4:6, 3:6
  • 15:00 – Radovan Michalík/Peter Naď vs Miloš Karol/Michael Shaw (Gbr – 3.) – štvrťfinále 3:6, (4)6:7

M15 Bergamo (15 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 18:00 – Daniele Minighini (Ita – Q) vs Andrej Martin (Q) – osemfinále 4:6, 4:6

M15 Kamen (15 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 10:30 – Tomáš Lánik vs Valentin Basel (Arg – Q) – osemfinále (2)6:7, 7:5, 7:5
  • 14:00 – David Fix (Ger)/Vincent Marysko (Ger) vs Tomáš Lánik/Samuel Puškár (2.) – štvrťfinále 4:6, 2:6



W75 Doksy – Staré Splavy (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 13:00 – Maja Chwalinská (Pol)/Anastasia Detiuc (Cze – 3.) vs Martha Matoulaová (Gre)/Martina Okálová – štvrťfinále 7:6(5), 7:6(7)

W50 Palma del Rio (40 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 20:15 – Radka Zelníčková (Q) vs Anastasiia Gurevová (Rus) – osemfinále 4:6, 4:6

W35 Klosters (25 000 USD, antuka vonku) – Švajčiarsko

  • 10:30 – Gina Feistelová (Pol) vs Nina Vargová (8.) – osemfinále 6:3, 6:4
  • 13:30 – Jenny Duerstová (Sui)/Nina Vargová (4.) vs Lucia Cortezová Llorcová (Esp)/Diana Martynovová (Fra) – štvrťfinále 6:1, 6:2

W15 Alkmaar (15 000 USD, antuka vonku) – Holandsko

  • 12:30 – Anika Jašková vs Fabienne Gettwartová (Ger – 2.) – osemfinále 4:6, 2:6
  • 16:00 – Anika Jašková/Milana Žabrailovová (Rus – 4.) vs Valentina Ivanovová (Nzl)/Rebecca Munková Mortensenová (Den) – štvrťfinále 2:6, 3:6

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:00 – Natália Kročková vs Lucia Natalová (Esp) – osemfinále 3:6, 3:6
  • 12:00 – Viktória Lacková/Marina Lubševová (Rus) vs Ani Vangelovová (Bul)/Draginja Vukovičová (Srb – 3.) – osemfinále (4)6:7, 4:6
  • 12:00 – Alexandra Azarkovová (Rus)/Mila Mašičová (Srb) vs Laura Cíleková/Natália Kročková (2.) – osemfinále 4:6, 1:6

W15 Monastir (15 000 USD, antuka vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Mia Chudejová vs Michaela Gordonová (Usa) – osemfinále (8)6:7, 4:6
  • 16:00 – Luisa Hrdá (Ger)/Alexandra Iordacheová (Rou – 4.) vs Mia Chudejová/Zdena Šafářová (Cze) – štvrťfinále 6:4, 5:7, 6:10

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 + eighteen =