Tereza Mihalíková
Tereza Mihalíková (Foto: TASR/AP - Vincent Thian)

Slováci v akcii: Štvrtok 13. októbra

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii sedemnástka našich zástupcov.


Už o deblové semifinále bude v rumunskom Kluži po boku nórskej parťáčky bojovať Tereza Mihalíková ako nasadená dvojka.

V nemeckom Ismaningu sa rozbehnutý Lukáš Klein pokúsi natiahnuť na halovom challengeri svoju víťaznú sériu.

Držíme palce!



WTA Kluž (251 750 USD, tvrdý povrch, hala) – Rumunsko

  • 12:30 – Kamilla Rachimovová (Rus)/Yana Sizikovová (Rus) vs Ulrikke Eikeriová (Nor)/Tereza Mihalíková (2.) – štvrťfinále 6:2, 4:6, 10-7

ATP Challenger Ismaning (45 730 EUR, tvrdý povrch, hala) – Nemecko

  • 17:00 – Elmar Ejupovič (Ger) vs Lukáš Klein – osemfinále

M15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 14:00 – Miloš Karol/David Pichler (Aut – 1.) vs Dylan Dietrich (Sui)/David Pérez Sanz (Esp) – štvrťfinále 4:6, 1:6

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Lukáš Palovič vs Jacob Bradshaw (Aus – Q) – osemfinále 1:6, 0:2 skreč. Palovič
  • 10:00 – Lukáš Pokorný (5.) vs Gabriele Bosio (Ita) – osemfinále 5:7, 6:3, 6:2
  • 14:00 – Luca Giacomini (Ita)/Massimo Giunta (Ita) vs Koray Kirci (Tur)/Lukáš Pokorný (2.) – štvrťfinále 6:4, 4:6, 10-7
  • 14:00 – Akram El Sallaly (Egy)/Mohamed Safwat (Egy – 3.) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič – štvrťfinále – El Sallaly/Safwat postup bez boja



W60 Monastir (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 12:00 – Radka Zelníčková (Q) vs Kristina Mladenovičová (Fra – 5.) – osemfinále 2:6, 3:6

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 11:15 – Sofya Lansereová (Rus) vs Anna Karolína Schmiedlová (2.) – osemfinále 3:6, 2:6
  • 11:15 – Leolia Jeanjeanová (Fra – 5.) vs Rebecca Šramková (Q) – osemfinále 6:7(5), 2:6
  • 12:30 – Timea Jarušková/Milana Zhabrailovová (Rus) vs Freya Christieová (Gbr)/Beatrice Gumulyaová (Ina – 3.) – štvrťfinále 3:6, 3:6
  • 14:00 – Sofya Lansereová (Rus)/Rebecca Šramková vs Nikola Daubnerová/Lucie Havlíčková (Cze) – štvrťfinále 6:3, 6:7(5), 14-12

W25 Cairns (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Austrália

  • 10:00 – Zuzana Zlochová vs Kimberly Birrellová (Aus – 5.) – osemfinále 1:6, 3:6

W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 17:00 – Lousie Kwongová (Can)/Anna Uljaščenkovová (Usa) vs Viktória Morvayová/Anna Sisková (Cze – 3.) – štvrťfinále – dohrávka od stavu 0:2 *15:30

W25 Santa Margherita di Pula (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 12:00 – Deborah Chiesa (Ita) vs Ingrid Vojčináková (Q) – 1. kolo 6:4, 6:0
  • 15:00 – Beatrice Ricciová (Ita)/Arianna Zucchiniová (Ita) vs Misaki Matsudaová (Jpn)/Ingrid Vojčináková – osemfinále

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 10:00 – Darya Astachovová (Rus – 1.) vs Katarína Strešnáková (Q) – osemfinále 6:0, 6:2

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 12:00 – Katarína Kužmová (3.) vs Kateřyna Lazarenkovová (Ukr – LL) – osemfinále 4:6, 3:6
  • 10:30 – Charlotte Keitelová (Ger)/Nikol Mirčevová (Ger) vs Paula Cembranosová (Sui)/Emma Tóthová (4.) – štvrťfinále 4:6, 5:7

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Alex Molčan, Slovensko, Davis Cup

Slovenský líder Molčan proti Holandsku nevybojoval ani bod: Bol som papierový favorit, ale…

GRONINGEN –  V Groningene bol v pozícii tímového lídra, no nepodarilo sa mu získať ani …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 + seventeen =