Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Streda 8. máj

Slováci v akcii: Streda 8. máj

by Majo Malinovský
Anna Karolína Schmiedlová, Roland Garros 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii osemnástka slovenských zástupcov.

WTA Rím Masters (5 509 771 EUR, antuka vonku) – Taliansko

ATP Mauthausen challenger (120 950 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 12:00 – Jozef Kovalík/Igor Zelenay vs Constantin Frantzen (Ger)/Hendrik Jebens (Ger – 2.) – osemfinále 4:6, 4:6

ATP Praha challenger (74 825 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 13:00 – Alex Molčan (8.) vs Mathys Erhard (Fra – Q) – 1. kolo 7:6(3), 6:4

M25 Valldoreix (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 13:00 – Tristan McCormick (Usa) vs Martin Kližan (Q) – 1. kolo 4:6, 3:6

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 11:30 – Marlon Vankan (Ger – 1.) vs Norbert Marošík (Q) – 1. kolo 6:1, 6:1

M15 Doboj (15 000 USD, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

  • 11:00 – Miloš Karol (8.) vs Razvan Baiant (Can) – 1. kolo 6:4, 6:1
  • 15:30 – Lilian Marmousez (Fra)/Dušan Obradovič (Srb) vs Romain Faucon (Bel)/Miloš Karol – osemfinále 3:2* prerušené



W75 Luan (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Čína

  • 06:30 – Xichen Zhaová (Chn) vs Viktória Morvayová – 1. kolo 3:6, 2:6

W75 Trnava (60 000 USD, antuka vonku) – Slovensko

  • 10:00 – Viktória Hrunčáková (4.) vs Natália Kročková – 1. kolo Hrunčáková odstúpila
  • 10:00 – Salma Drugdová (LL) vs Natália Kročková – 1. kolo 0:6, 6:2, 2:6
  • 10:00 – Mai Hontamová (Jpn – 1.) vs Radka Zelníčková – 1. kolo 6:1, 6:2
  • 11:30 – Valeria Artemevová (Rus)/Gabriela Naňová (Alt) vs Veronika Erjavečová (Slo)/Tamara Zidanšeková (Slo – 4.) – osemfinále odložené
  • 11:30 – Julia Avdejevová (Rus)/Polina Kudermetovová (Rus) vs Salma Drugdová/Katarína Strešnáková – osemfinále 6:2, 2:6, 5:10
  • 13:00 – Cristina Dinuová (Rou)/Radka Zelníčková vs Weronika Falkowská (Pol)/Valerija Strachová (Ukr – 2.) – osemfinále (4)6:7, 2:6
  • 13:00 – Lucie Havlíčková (Cze)/Natália Kročková vs Laura Hietarantaová (Fin)/Tatiana Prozorovová (Rus) – osemfinále 7:6(4), 5:7, 5:10

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 12:30 – Mia Chudejová vs Natalija Seničová (Srb – 5.) – 1. kolo 5:7, 2:6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Katarína Kužmová (1.) vs Natsuho Arakawová (Jpn) – 1. kolo 6:3, 6:2
  • 15:00 – Anastasia Ognoová (Ita)/Martina Smolenová vs Natsuho Arakawová (Jpn)/Ying Zhangová (Chn) – osemfinále 1:6, 1:6

W15 Nova Gorica (15 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 10:30 – Kali Šupová vs Tea Nikčevičová (Mne – 11.) – kvalifikácia 6:2, 6:2

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

six − 1 =