Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Streda 24. apríl

Slováci v akcii: Streda 24. apríl

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, Slovensko, Davis Cup, Davisov pohár, Srbsko

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii pätnástka našich.

ATP Madrid Masters (9 249 713 EUR, antuka vonku) – Španielsko

ATP challenger Ostrava (74 825 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 12:30 – David Poljak (Cze)/Jiří Veselý (Cze) vs Jan Jermář (Cze)/Igor Zelenay (WC) – osemfinále Poljak/Veselý vzdali pred zápasom

ATP challenger Rím (74 825 EUR, antuka vonku) – Taliansko

  • 11:30 – Billy Harris (Gbr) vs Jozef Kovalík (4.) – osemfinále 6:3, 6:4

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 14:30 – Jiří Barnát (Cze)/Tomáš Lánik vs Nico Hornitschek (Ger)/Wishaya Trongcharoenchaikul (Tha) – osemfinále 6:4, 6:1

M15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:00 – Lazar Dimitrijevič (Srb) vs Peter Naď – kvalifikácia 5:7, 3:6
  • 10:30 – Radovan Michalík vs Shendrit Deari (Mkd) – kvalifikácia 6:3, 3:6, 8:10
  • 13:00 – Stefan Vujič (Aus) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 7:5, 4:6, 16:14
  • 13:00 – Stefan Cizelj-Živkovič (Srb) vs Michal Krajčí – kvalifikácia 7:6, 3:6, 2:10
  • 16:00 – Francesco Ferrari (Ita) vs Peter Naď – kvalifikácia 6:2, 6:1



W75 Charlottesville (60 000 USD, antuka vonku) – Usa

  • 20:00 – Martina Okálová (Q) vs Hibah Shaikhová (Usa) – 1. kolo 2:6, 7:5, 6:4

W50 Lopota (40 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 14:00 – Hina Inoueová (Usa) vs Viktória Hrunčáková – osemfinále 6:2, 6:4
  • 17:00 – Iveta Dapkuteová (Ltu)/Darja Suvirdjonkovová (Srb) vs Viktória Hrunčáková/Tereza Valentová (Cze) – štvrťfinále 5:7, 1:6

W35 Hammamet (25 000 USD, antuka vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Nina Vargová vs Ikumi Yamazakiová (Jpn) – 1. kolo
  • 13:00 – Julie Štruplová (Cze)/Nina Vargová vs Kaylah Mcpheeová (Aus)/Ksenia Zajcevová (Rus) – osemfinále 5:7, 4:6

W35 Nottingham (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 12:30 – Naiktha Bainsová (Gbr) vs Katarína Strešnáková – 1. kolo 4:6, 6:4, 6:1

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Julita Sanerová (Swe) vs Radka Zelníčková – 1. kolo 4:6, 4:6

W15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 11:00 – Viktória Lacková vs Jovana Grujičová (Srb) – kvalifikácia 5:7, 1:6
  • 11:00 – Ingrid Vojčináková vs Anastasia Zaparyňjuková (Ukr) – kvalifikácia 7:5, 6:1

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × four =