Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 5. septembra

Slováci v akcii: Pondelok 5. septembra

by Majo Malinovský

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví až 24 slovenských zástupcov.


Dvojica juniorov na US Open

Na juniorskom US Open dnes bude v akcii dvojica našich, keď na úvodné kolo nastúpi Peter Benjamín Privara v mužskom pavúku a Irina Balus v ženskom.

Na rakúskom challengeri kvarteto našich

Na rakúskom challengeri okrem dvojice kvalifikantov Filip Horanský a LukአKlein vstúpi aj duo v hlavnom turnaji a to turnajová trojka Norbert Gombos a Jozef Kovalík.

Okrem toho bude v akcii ešte 16 ďalších slovenských zástupcov. Držíme palce!



US Open juniori (tvrdý povrch vonku) – Spojené štáty americké

  • 17:00 – Ignacio Buse (Per – 12.) vs Peter Benjamín Privara – 1. kolo 5:7, 4:6
  • 17:00 – Irina Balusová vs Luca Udvardyová (Hun – 11.) – 1. kolo 1:6, 3:6
  • 00:40 – Irina Balusová/Nikola Daubnerová (7.) vs Mia Kupresová (Can)/Ranah Akua Stoiberová (Gbr) – 1. kolo 1:6, 2:6
  • 00:45 – Hynek Bartoň (Cze)/Jakub Nicod (Cze – 4.) vs Peter Naď/Peter Benjamín Privara – 1. kolo 3:6, (4)6:7, 9:11

Challenger Tulln (90 280 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 11:30 – Filip Horanský (3.) vs Ivan Gachov (Rus – 11.) – kvalifikácia 4:6, 6:0, 2:6
  • 11:30 – Marko Andrejič (Aut) vs Lukáš Klein (9.) – kvalifikácia 5:7, 4:6
  • 13:00 – Norbert Gombos (3.) vs Thiago Augustin Tirante (Arg) – 1. kolo 7:5, 6:4
  • 14:30 – Jozef Kovalík vs Chun Hsin Tseng (Tch – 2.) – 1. kolo 5:7, 6:3, 6:4

M25 Maribor (25 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 09:30 – Pavel Gula vs Sandro Szic (Pol – 11.) – kvalifikácia 2:6, 6:4, 9:11
  • 12:00 – Peter Kučera vs Radomir Tomič (Bih) – kvalifikácia 2:6, 3:6

M15 Budapešť (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Maďarsko

  • 10:00 – Jonas Trinker (Aut – 3.) vs Jakub Krošlák (13.) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 12:15 – Samuel Puškár (2.) vs Jakub Kaťuch (12.) – kvalifikácia 1:3 a skreč. Puškár
  • 13:00 – Matyas Fuele (Hun – WC) vs Matej Gálik (15.) – kvalifikácia 7:6, 6:4



W25 Káhira (15 000 USD, antuka vonku) – Egypt

  • 10:00 – Barbora Matúšová (2.) vs Celine Simunyuová (Irl) – kvalifikácia 6:2, 6:0

W25 Frýdek-Místek (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Mia Chudejová vs Ewa Czapulaková (Pol) – kvalifikácia 7:5, 6:2
  • 11:00 – Žofia Čuboňová vs Svetlana Samardžičová (Ger- 14.) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 11:00 – Barbora Dopplerová (Cze) vs Noemi Babíková (15.) – kvalifikácia 4:6, 6:2, 3:10
  • 11:00 – Petra Mihoková (Cze) vs Martina Marušinová (13.) – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 12:00 – Anika Jašková (6.) vs Inez Maria Kotlíková (Cze) – kvalifikácia
  • 12:00 – Ingrid Vojčináková (5.) vs Justyna Jodlowská (Pol) – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 12:15 – Kristína Mráziková vs Martina Okálová (12.) – kvalifikácia 2:6, 2:6

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 11:00 – Klára Sameliaková vs Victoria Lazarovová (Bul – 10.) – kvalifikácia 2:6, 4:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

one + 1 =