Jozef Kovalík
Jozef Kovalík (Foto: TASR/DPA - Frank Molter)

Slováci v akcii: Pondelok 3. októbra

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví až dvadsiatka slovenských zástupcov.


Kovalík a Gombos na challengeroch

Na challengerových podujatiach v talianskej Parme a francúzskom Mouilleron-Le-Captif odštartujú svoje turnajové púte Jozef Kovalík a Norbert Gombos.

V Trnave desiatka našich

Na domácom podujatí v Trnave sa v dnešných kvalifikačných bojoch predstaví až desiatka našich báb.

Celkovo dnes budeme držať palce dvadsiatke našich!



ATP Parma challenger (134 920 EUR, antuka, vonku) – Taliansko

  • 18:00 – Jozef Kovalík vs Andrea Pellegrino (Ita – 7.) – 1. kolo 6:1, 6:3

ATP Mouilleron-Le-Captif challenger (67 960 EUR, tvrdý povrch, hala) – Francúzsko

  • 21:45 – Norbert Gombos (7.) vs Antoine Escoffier (Fra) – 1. kolo 2:6,

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Kerim Akkocaoglu (Ger) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 1:6, 1:6
  • 13:00 – Facundo Yunis (Ger – 1.) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 6:3, 6:1

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Michal Novanský (1.) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 6:4, 6:2



W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch, hala) – Slovensko

  • 10:00 – Ingrid Vojčináková vs Tayisiya Mordergerová (Ger – 15.) – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 11:15 – Valentina Ryserová (Sui – 7.) vs Timea Jarušková – kvalifikácia 5:7, 4:6
  • 11:15 – Renáta Jamrichová (WC) vs Aneta Laboutková (Cze – 9.) – kvalifikácia (4)6:7, 7:6(7), 10:8
  • 12:30 – Mona Barthelová (Ger – 1.) vs Katarína Strešnáková – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 12:30 – Lola Radivojevičová (Srb – 4.) vs Natália Slabá – kvalifikácia 6:1, 6:4
  • 14:00 – Nina Vargová (WC) vs Bojana Klincovová (Sui – 14.) – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 14:00 – Pei-Chi Leeová (Tpe – 8.) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 5:7, 6:2, 9:11
  • 14:00 – Kathleen Kanevová (Ger – 5.) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 6:0, 7:6(3)
  • 15:30 – Freya Christieová (Gbr – 6.) vs Anika Jašková – kvalifikácia 6:3, 7:5
  • 15:30 – Nikola Daubnerová vs Lucia Cortez Llorca (Esp – 10.) – kvalifikácia 6:2, 6:2

W25 Šibenik (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 11:00 – Eszter Mériová (2.) vs Tereza Sertičová (Cze) – kvalifikácia Sertičová skreč. pred zápasom
  • 11:00 – Olga Golasová (Pol) vs Laura Svatíková (11.) – kvalifikácia 2:6, 3:6

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 10:00 – Ayla Aksuová (Tur – 5.) vs Katarína Kužmová (13.) – kvalifikácia 7:6(4), 6:2
  • 12:00 – Bianca Behúlová (7.) vs Jekaterina Ovčarenkovová (Rus – 14.) – kvalifikácia 7:5, 0:6, 12:10

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:30 – Alian Zacková (Isr – 5.) vs Victoria Chramcová – kvalifikácia 6:1, 6:4

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anika Jašková

Slováci v akcii: Pondelok 5. februára

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov. M15 Sharm El Sheikh (15 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − 11 =