Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 23. októbra

Slováci v akcii: Pondelok 23. októbra

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, Peugeot Slovakia Open 2023, Bratislava

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 16 slovenských zástupcov.

ATP Challenger Ortisei (36 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Taliansko

M25 Glasgow (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 11:00 – Miloš Karol (1.) vs Marcus Walters (Gbr – 9.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 10:7

M15 Norman (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – USA

  • 22:00 – Krištof Minárik (8.) vs Bruno Nhavene (Moz – WC) – kvalifikácia

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Nikita Ianin (Rus – 1.) vs Simon Norman – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 11:15 – Strahinja Cejovič (Srb) vs Jakub Krošlák (12.) – kvalifikácia 0:6, 1:6
  • 12:30 – Julian Duval (Fra) vs Andrej Krajčík (14.) – kvalifikácia 1:6, 2:6

W80 Tyler (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 23:00 – Martina Okálová (2.) vs Mara Schmidtová (Usa -WC) – kvalifikácia 6:0, 6:1

W60 Glasgow (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 12:00 – Emily Appletonová (Gbr – 4.) vs Radka Zelníčková (13.) – kvalifikácia 6:4, 1:6, 6:3
  • 14:00 – Kajsa Rinaldo Perssonová (Swe – 6.) vs Katarína Strešnáková (10.) – kvalifikácia 7:5, 2:6, 7:5
  • 14:00 – Anouk Koevermansová (Ned – 8.) vs Viktória Morvayová (9.) – kvalifikácia 6:4, 6:2

W25 Loulé (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 14:00 – Maria Beatriz Teixeira (Por) vs Martina Marušinová (12.) – kvalifikácia

W25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 09:30 – Emma Tóthová (1.) vs Zhanel Rustemovová (Kaz) – kvalifikácia 6:4, 3:6, 2:10
  • 09:30 – Salma Drugdová (2.) vs Daria Zelinská (Rus) – kvalifikácia 6:4, 6:4

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 11:30 – Kali Šupová (WC) vs Lena Thomasová Iglesiasová (Fra – 10.) – kvalifikácia 6:4, 6:2

W15 Villena (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 10:00 – Laura Boehnerová (Ger – 7.) vs Nina Danišová (9.) – kvalifikácia 0:6, 6:4, 5:10
  • 11:00 – Mia Chudejová (3.) vs Victoria Lazarová (Bul – 14.) – kvalifikácia 6:2, 6:1

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

7 + 20 =