Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 20. máj

Slováci v akcii: Pondelok 20. máj

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, ATP Mutua Madrid Open

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 24 slovenských zástupcov.

Roland Garros (53 478 000 EUR, antuka vonku) – Francúzsko

WTA Štrasburg (922 573 EUR, antuka vonku) – Francúzsko

  • 16:30 – Marie Bouzková (Cze)/Tereza Mihalíková vs Cristina Bucsová (Esp)/Monica Niculescuová (Rou) – osemfinále 1:6, 3:6

ATP Challenger Augsburg (36 900 EUR, antuka vonku) – Nemecko

  • 10:00 – Mateus Alves (Bra – 5.) vs Norbert Gombos (12.) – kvalifikácia 6:3, 2:6, 1:6

M15 Bol (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Radovan Michalík vs Ben Schneider (Ger) – kvalifikácia 6:2, 6:4
  • 11:30 – Peter Naď vs Jerko Brkič (Cro) – kvalifikácia 1:6, 1:6
  • 11:30 – Jánoš Fekete vs Max Batyutenko (Kaz) – kvalifikácia 7:5, 6:0
  • 10:00 – David Schwarc vs Gabriel Matuszewski (Poľ) – kvalifikácia 7:6(4), 6:3

M15 Brčko (15 000 USD, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

  • 14:30 – Ivan Kazakov (Rus) vs Samuel Kyjaci – kvalifikácia 4:6, 3:6



W50 Otočec (40 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 09:30 – Verena Melissová (Ita) vs Timea Jarušková – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 09:30 – Mina Hodžičová (Ger) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 14:00 – Andrea Obradovičová (Srb)/Lara Smejkalová (Slo) vs Timea Jarušková/Natália Kročková – štvrťfinále 7:5, 6:1
  • 16:00 – Denise Hrdinková (Cze)/Laura Svatíková vs Carolina Alvesová (Bra)/Barbora Palicová (Cze) – štvrťfinále 6:1, 5:7, 10:7

W35 Annenheim (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 11:30 – Elena Korokozidiová (Gre) vs Karolína Mráziková – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 13:00 – Tereza Valentová (Cze) vs Eszter Mériová – 1. kolo 6:1, 6:3

W15 Bol (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 11:30 – Kiara Žabková vs Kaat Coppezová (Be) – kvalifikácia 5:7, 7:5, 6:10
  • 11:30 – Adela Polakovičová vs Dominika Podhajecká (Poľ) – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 11:30 – Mia Chudejová vs Liv Šumaková (Cro) – kvalifikácia 4:6, 6:2, 10:8
  • 13:00 – Olga Golasová (Poľ) vs Victoria Chramcová – kvalifikácia 4:6, 5:7
  • 13:00 – Allegria Fioraniová (Ita) vs Karolína Krajmer – kvalifikácia 1:6, 1:6

W15 Estepona (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 14:30 – Jelina Nepliyová (Rus) vs Alica Rusová – kvalifikácia 6:2, 6:4

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 14 =