Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 14. augusta

Slováci v akcii: Pondelok 14. augusta

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 29 slovenských zástupcov.


WTA Cincinnati (2 788 468 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

WTA Barranquilla (115 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Kolumbia

  • 01:35 – Maria Paulina Pérezová Garcíová (Col – WC) vs Anna Karolína Schmiedlová (2.) – 1. kolo 6:4, (4)6:7, 3:6

M25 Bielsko Biala (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 11:30 – Ondřej Horák (Cze – 4.) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 6:3, 6:3
  • 13:30 – Norbert Marošík vs Michalis Sakellaridis (Gre – 13.) – kvalifikácia 7:5, 6:0
  • 17:00 – Mikolaj Lis (Pol – 8.) vs Norbert Marošík – kvalifikácia 6:2, 7:6(6)

M15 Kottingbrunn (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Manuel Lazič (Aut) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 10:00 – Matej Gálik vs Samuel Puškár (12.) – kvalifikácia 6:2, 2:6, 5:10
  • 10:00 – Andrej Krajčík vs Gal Emersic Potocnik (Slo – 10.) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 11:30 – Tobias Leitner (Aut) vs Alfréd Almási – kvalifikácia 5:7, 0:6
  • 11:30 – Tomáš Lánik (1.) vs Elias Julian Werner (Ger) – kvalifikácia 7:6, 6:1
  • 12:30 – Miha Vetrih (Slo – 6.) vs Samuel Puškár (12.) – kvalifikácia 3:6, 4:6
  • 12:30 – Attila Boros (Hun – 3.) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 7:6, 6:4
  • 12:30 – Dennis Dragomirov (Ger) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 14:00 – Tomáš Lánik (1.) vs Roman Poštolka (Cze – 15.) – kvalifikácia 6:4, 4:6, 10:6
  • 14:00 – Alfréd Almási vs Maks Meh (Slo) – kvalifikácia 4:6, 1:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Leonardo Angeloni (Ita) vs Michal Krajčí (9.) – kvalifikácia 0:6, 2:6
  • 16:30 – Rayane Oumaouche (Fra – 7.) vs Michal Krajčí (9.) – kvalifikácia 6:3, 7:5

M15 Targu Jiu (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 10:00 – Radovan Michalík (2.) vs Alexandru Luca (Rou) – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 10:00 – Ioan Alexandru Chirita (Rou – 1.) vs Pavel Gula – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 11:15 – Robert Guna (Rou – WC) vs Peter Naď (14.) – kvalifikácia 5:7, 4:6

W40 Wroclaw (40 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – Katarína Kužmová (1.) vs Daria Kuczerová (Pol) – kvalifikácia 2:6, 6:3, (6)6:7
  • 10:00 – Lara Schmidtová (Ger – 4.) vs Sofia Milatová (15.) – kvalifikácia 6:2, 5:7, 6:2
  • 11:00 – Eszter Mériová (3.) vs Anna Gabričová (Ger) – kvalifikácia 4:6, 2:6

W25 Aldershot (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 13:30 – Katarína Strešnáková (1.) vs Michelle Dzjachangirovová (Ned – 15.) – kvalifikácia 6:3, 6:1

W25 Erwitte (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Nemecko

  • 11:15 – Cecilie Wicheová (Den) vs Nina Vargová (10.) – kvalifikácia 2:6, 1:6
  • 16:00 – Sina Herrmannová (Ger – 2.) vs Nina Vargová (10.) – kvalifikácia 2:6, 4:6

W25 Vrnjačka Banja (25 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:30 – Fangran Tianová (Chn – 3.) vs Viktória Lacková – kvalifikácia 6:3, 6:0
  • 10:45 – Angelina Mihajlovičová (Srb – WC) vs Martina Marušinová (12.) – kvalifikácia 6:4, 2:6, 4:10
  • 10:45 – Adela Polakovičová vs Elena Mičičová (Aus – 9.) – kvalifikácia 0:6, 7:6(6), 9:11
  • 12:00 – Laura Svatíková (7.) vs Mia Mayerová – kvalifikácia 6:0, 6:0
  • 12:00 – Alevtina Ibragimovová (Rus – 5.) vs Natália Slabá – kvalifikácia 6:3, 4:6, 10:8
  • 13:30 – Emma Tóthová (4.) vs Jekaterina Kuznetsovová (Rus) – kvalifikácia 6:2, 7:5

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 11:30 – Radka Zelníčková (1.) vs Katie Dysonová (Gbr)kvalifikácia 6:1, 6:3
  • 11:30 – Alisa Jakimachovová (Blr) vs Laura Cíleková (11.) – kvalifikácia 5:7, 1:6
  • 11:30 – Nina Danišová vs Annika Kannanová (Ind – 13.) – kvalifikácia 6:2, 6:2

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

six + 7 =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy