Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 10. októbra

Slováci v akcii: Pondelok 10. októbra

by Majo Malinovský
Filip Horanský

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 21 našich zástupcov.


Filip Horanský odštartuje svoju púť na hlavnom turnaji challengerového podujatia v nemeckom Ismaningu, prvé kolo čaká aj na Alicu Rusovú v kanadskom Frederictone.

Okrem toho bude dnes v kvalifikáciách bojovať ďalších 19 našich zástupcov, držíme palce!



ATP Ismaning challenger (45 730 EUR, tvrdý povrch, hala) – Nemecko

  • 17:30 – Alastair Gray (Gbr) vs Filip Horanský – 1. kolo 6:3, 6:4

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Šunsuke Wakita (Jpn) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 09:00 – Facundo Yunis (Ger – 3.) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 11:30 – Tom Evans (Aus – 6.) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 6:4, 5:7, 10:5
  • 13:00 – Wissam Abderrahman (Tun – 1.) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 4:6, 7:6, 10:4



W60 Monastir (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Radka Zelníčková (2.) vs Mey Ayariová (Tun) – kvalifikácia 6:2, 6:0

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Mila Mašičová (Srb) vs Eszter Mériová (13.) – kvalifikácia (3)6:7, 4:6
  • 10:00 – Laura Svatíková vs Tayisiya Mordergerová (Ger – 15.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 11:15 – Miriam Kolodziejová (Cze – 5.) vs Timea Jarušková – kvalifikácia Kolodziejová skreč. pred zápasom
  • 11:15 – Rebecca Šramková (2.) vs Anika Jašková – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 12:30 – Adela Polakovičová (WC) vs Yana Mordergerová (Ger – 9.) – kvalifikácia 2:6, 0:6
  • 12:30 – Aneta Laboutková (Cze – 8.) vs Irina Balus (WC) – kvalifikácia 7:5, 6:1
  • 14:00 – Martina Marušinová vs Lia Karatančevová (Bul – 16.) – kvalifikácia 7:5, 6:4
  • 14:00 – Freya Christieová (Gbr – 6.) vs Klára Sameliaková – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 14:00 – Noemi Babíková vs Johana Marková (Cze – 11.) – kvalifikácia 1:6, 6:4, 10:8
  • 15:30 – Sofia Milatová vs Mara Guthová (Ger – 10.) – kvalifikácia 5:7, 1:6

W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 23:00 – Alica Rusová vs Maria Jose Portillo Ramirez (Mex) – 1. kolo

W25 Santa Margherita di Pula (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 13:00 – Alessandra Pezzullaová (Ita) vs Ingrid Vojčináková (9.) – kvalifikácia 1:6, 3:6

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 09:00 – Ilay Yoruková (Tur – 4.) vs Katarína Strešnáková (13.) – kvalifikácia 3:6, 2:6

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 12:00 – Mia Mayerová vs Anna Schubriesová (Ger – 8.) – kvalifikácia 7:5, 6:3

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:00 – Martina Smolenová vs Alicja Formellaová (Pol – 9.) – kvalifikácia 7:5, 6:1

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × three =