Filip Horanský
Filip Horanský (Foto: TASR/AP - Jakub Kotian)

Slováci v akcii: Pondelok 10. októbra

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 21 našich zástupcov.


Filip Horanský odštartuje svoju púť na hlavnom turnaji challengerového podujatia v nemeckom Ismaningu, prvé kolo čaká aj na Alicu Rusovú v kanadskom Frederictone.

Okrem toho bude dnes v kvalifikáciách bojovať ďalších 19 našich zástupcov, držíme palce!



ATP Ismaning challenger (45 730 EUR, tvrdý povrch, hala) – Nemecko

  • 17:30 – Alastair Gray (Gbr) vs Filip Horanský – 1. kolo 6:3, 6:4

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Šunsuke Wakita (Jpn) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 09:00 – Facundo Yunis (Ger – 3.) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 11:30 – Tom Evans (Aus – 6.) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 6:4, 5:7, 10:5
  • 13:00 – Wissam Abderrahman (Tun – 1.) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 4:6, 7:6, 10:4



W60 Monastir (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Radka Zelníčková (2.) vs Mey Ayariová (Tun) – kvalifikácia 6:2, 6:0

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Mila Mašičová (Srb) vs Eszter Mériová (13.) – kvalifikácia (3)6:7, 4:6
  • 10:00 – Laura Svatíková vs Tayisiya Mordergerová (Ger – 15.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 11:15 – Miriam Kolodziejová (Cze – 5.) vs Timea Jarušková – kvalifikácia Kolodziejová skreč. pred zápasom
  • 11:15 – Rebecca Šramková (2.) vs Anika Jašková – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 12:30 – Adela Polakovičová (WC) vs Yana Mordergerová (Ger – 9.) – kvalifikácia 2:6, 0:6
  • 12:30 – Aneta Laboutková (Cze – 8.) vs Irina Balus (WC) – kvalifikácia 7:5, 6:1
  • 14:00 – Martina Marušinová vs Lia Karatančevová (Bul – 16.) – kvalifikácia 7:5, 6:4
  • 14:00 – Freya Christieová (Gbr – 6.) vs Klára Sameliaková – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 14:00 – Noemi Babíková vs Johana Marková (Cze – 11.) – kvalifikácia 1:6, 6:4, 10:8
  • 15:30 – Sofia Milatová vs Mara Guthová (Ger – 10.) – kvalifikácia 5:7, 1:6

W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 23:00 – Alica Rusová vs Maria Jose Portillo Ramirez (Mex) – 1. kolo

W25 Santa Margherita di Pula (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 13:00 – Alessandra Pezzullaová (Ita) vs Ingrid Vojčináková (9.) – kvalifikácia 1:6, 3:6

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 09:00 – Ilay Yoruková (Tur – 4.) vs Katarína Strešnáková (13.) – kvalifikácia 3:6, 2:6

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 12:00 – Mia Mayerová vs Anna Schubriesová (Ger – 8.) – kvalifikácia 7:5, 6:3

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:00 – Martina Smolenová vs Alicja Formellaová (Pol – 9.) – kvalifikácia 7:5, 6:1

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fifteen + 20 =