Peter Benjamín Privara
Peter Benjamín Privara (Foto: TASR -Pavel Neubauer)

Slováci v akcii: Nedeľa 6. jún

BRATISLAVA – Dnes sa z triumfu na súťažných kurtoch radovala pätica slovenských zástupcov.


Privara stratil len dve hry

Fantastický vstup do juniorského grandslamu Roland Garros zažil Peter Benjamín Privara, ktorý v úvodnom vystúpení stratil len dve hry.

Naopak nedarilo sa Radke Zelníčkovej, ktorá na juniorskom grandslame stroskotala hneď na prvej prekážke.

Slovenské trio na Bratislava Open neuspelo

V kvalifikácii na challengerové domáce podujatie Bratislava Open podľa očakávania neuspelo naše trio, ktoré narazilo na nasadených favoritov.

Čisovská vo finále vzdala

Romana Čisovská sa v Banja Luke napriek vyhratému úvodnému finálovému setu turnajovej trofeje nedočkala, keď vo finálovom súboji bola za stavu 6:4, 3:6, 1:4 nútená súperke vzdať.



Juniorský Roland Garros (antuka vonku) – Francúzsko

Challenger Bratislava Open (66 640 EUR, antuka vonku) – Slovensko

  • 10:00 – Vít Kopřiva (Cze – 1.) vs Lukáš Palovič (WC) – semifinále kvalifikácie 3:6, 6:4, 6:1
  • 11:30 – Jiří Lehečka (Cze – 2.) vs Matej Gálik (WC) – semifinále kvalifikácie 6:0, 6:3
  • 14:30 – Duje Ajduković (Cro – 4.) vs Lukáš Pokorný (WC) – semifinále kvalifikácie 6:1, 7:6(2)



M25 Santo Domingo (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Dominikánska republika

  • 09:00 – Jakub Novák vs Harry Thursfield (Gbr) – kvalifikácia 6:4, 6:2

M15 Skopje (15 000 USD, antuka vonku) – Macedónsko

  • 09:30 – Samuel Puškár vs Michele Vianello (Ita) – kvalifikácia 6:4, 0:6, 6:10
  • 11:00 – Šimon Habšuda vs Luka Pavlovič (Fra – 10.) – kvalifikácia 3:6, 2:6

W25 Madrid (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 10:00 – Eva Beyebachová Munozová (Esp) vs Lucia Krivosudská – kvalifikácia 2:6, 6:3, 2:10

W25 Montemor-O-Novo (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 16:00 – Carolina Caetano Reisová (Por) vs Ingrid Vojčináková (12.) – kvalifikácia 3:6, 1:6

W25 Santo Domingo (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Dominikánska republika

  • 10:00 – Michaela Kadlečková vs Elena Eckerová (Usa) – kvalifikácia 6:0, 6:0
  • 13:00 – Alica Rusová vs Ana Paula Neffa De Los Riosová (Par) – kvalifikácia

W15 Banja Luka (15 000 USD, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

  • 11:00 – Anna Gabričová (Ger) vs Romana Čisovská – finále 4:6, 6:3, 4:1 a skreč. Čisovská

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 11:00 – Soumeya Ananeová (Gbr) vs Michaela Koricinová – kvalifikácia 6:0, 6:2

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Tím sveta, Laver Cup 2022

VIDEO Nečakané sa stalo skutočnosťou: Tím sveta na Laver Cupe ukončil kraľovanie Európy

LONDÝN – Tenisti Tímu sveta sa stali prvýkrát víťazmi Laver Cupu, keď v londýnskej 02 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen − 2 =