Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 6. augusta

Slováci v akcii: Nedeľa 6. augusta

by Roderik Pastier
Eszter Mériová, ITF EMPIRE Tennis Academy Open

BRATISLAVA – Dnešný deň bude v akcii 19 slovenských zástupcov.


M25 Osijek (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 09:30 – Radovan Michalík (4.) vs Nikola Puntarič (Slo) – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 09:30 – Pavel Kelo vs Marko Indjič (Cro) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 13:30 – Peter Naď vs Nazar Oliynykov (Cro) – kvalifikácia odložené na zajtra
  • 14:30 – Pavel Gula vs Romeo Hadzimehmedovič (Srb – 12.) – kvalifikácia odložené na zajtra
  • 16:00 – Ján Osuský vs Patrik Jurina (Cro – 9.) – kvalifikácia odložené na zajtra

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Michal Krajčí (7.) vs Daniel Marincas (Por) – kvalifikácia 6:3, 6:4

W100 Maspalomas Gran Canaria (100 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 12:00 – Lilly Elida Hasethová (Nor) vs Anika Jašková (13.) – kvalifikácia 2:1 a skreč. Jašková

W25 Osijek (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 09:30 – Amarissa Kiara Tóthová (Hun – 1.) vs Mia Mayerová – kvalifikácia 6:0, 6:0
  • 09:30 – Tea Nikčevičová (Mne) vs Laura Svatíková (13.) – kvalifikácia 6:4, 2:6, 8:10
  • 11:00 – Arianna Zucchiniová (Ita – 5.) vs Adela Polakovičová – kvalifikácia 3:6, 6:2, 10:1
  • 12:00 – Ema Bubalo (Cro – WC) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 5:7, 1:6
  • 13:30 – Veronika Kulhavá (Cze) vs Natália Slabá – kvalifikácia
  • 13:30 – Eszter Mériová (2.) vs Vivien Noemi Faludiová (Hun) – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 13:30 – Karolína Mráziková vs Emina Lagarijaová (Bih) – kvalifikácia 6:1, 6:0
  • 13:30 – Viktória Lacková vs Stella Knezová (Cro – WC) – kvalifikácia
  • 14:30 – Emma Tóthová (8.) vs Gabriela Škrabalová (Cze) – kvalifikácia
  • 14:30 – Victoria Borodulina (Rus) vs Timea Jarušková (15.) – kvalifikácia

W25 Roehampton (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 13:00 – Katarína Strešnáková (7.) vs Humera Baharmusová (Ind) – kvalifikácia 6:2, 6:4

W15 Tbilisi (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 10:00 – Martina Smolenová (8.) vs Mariam Tetradzeová (Geo) – kvalifikácia 6:3, 7:5

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

5 × four =