Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 5. máj

Slováci v akcii: Nedeľa 5. máj

by Majo Malinovský
Lukáš Pokorný, Slovensko, Davis Cup, Davisov pohár

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 23 slovenských zástupcov.

ATP Mauthausen challenger (120 950 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Lukáš Pokorný (Alt) vs Jerome Kym (Sui – 12.) – kvalifikácia (3)6:7, 6:4, 2:6

ATP Praha challenger (74 825 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 12:00 – Peter Benjamín Privara (Alt) vs Michael Geerts (Bel – 7.) – kvalifikácia 6:3, 6:3
  • 15:00 – Norbert Gombos vs Daniel Michalski (Pol – 9.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 1:6

M25 Kursumlijska Banja (25 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 12:00 – Jakub Medveď vs Zelimir Rudan (Can) – kvalifikácia 2:6, 6:4, 10:8

M25 Valldoreix (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 15:30 – Martin Kližan vs Filip Avdejev (Rus) – kvalifikácia 6:0, 6:1

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Bence Tóth vs John Rutkowski (Usa) – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 13:00 – Norbert Marošík vs Mustafa Erdogan (Tur) – kvalifikácia 7:5, 6:3

M15 Tbilisi (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 11:30 – Michael Avetisyan (Arm) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 3:6, 4:6



W75 Trnava (60 000 USD, antuka vonku) – Slovensko

  • 10:00 – Laura Cíleková vs Katarína Strešnáková – kvalifikácia 6:2, 3:6, 2:6
  • 10:00 – Aneta Kučmová (Cze) vs Timea Jarušková – kvalifikácia Kučmová odstúpila
  • 10:00 – Anastasia Konstantinovna Sobolevová (Ukr) vs Tamara Šramková – kvalifikácia Šramková odstúpila
  • 11:15 – Irina Balus (WC) vs Nina Vargová (10.) – kvalifikácia 3:6, 6:4, 2:6
  • 11:15 – Viola Hajna Jecková (Hun) vs Salma Drugdová – kvalifikácia 0:6, 0:6
  • 12:30 – Ingrid Vojčináková vs Monique Barryová (Nzl – 15.) – kvalifikácia 2:6, 5:7
  • 12:30 – Julie Štruplová (Cze – 3.) vs Karolína Mráziková – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 14:00 – Reka-Luca Janiová (Hun – 5.) vs Adela Polakovičová – kvalifikácia 5:7, 1:6
  • 14:00 – Kaylah Mcpheeová (Aus – 4.) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 14:00 – Weronika Falkowská (Pol) vs Gabriela Naňová – kvalifikácia 6:1, 6:3
  • 15:30 – Gabriela Škrabalová (Cze) vs Sofia Milatová (16.) – kvalifikácia 4:6, 6:2 a skreč. Milatová
  • 17:00 – Valeriia Artemevová (Rus) vs Eszter Mériová (14.) – kvalifikácia 0:6, 2:6

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 13:00 – Diana Podolská vs Dana Baidauletová (Kaz) – kvalifikácia Podolská odstúpila

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

6 − 4 =