Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 28. augusta

Slováci v akcii: Nedeľa 28. augusta

by Majo Malinovský

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 28 našich zástupcov.


Držíme palce!

M25 Maribor (25 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 11:30 – Ján Osuský vs Lun Obrul (Slo) – kvalifikácia 0:6, 3:6

M25 Szabolcsveresmart (25 000 USD, antuka vonku) – Maďarsko

  • 10:00 – Dan Radu Munteanu (Rou) vs Alfréd Almási (10.) – kvalifikácia 2:6, 3:6
  • 10:00 – Pavel Gula vs Tudor Stefan Gheorghita (Rou – 11.) – kvalifikácia 6:0, 6:3
  • 10:00 – Peter Samoši vs Nicolas Hollender (Arg – 15.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 11:30 – Matej Gálik vs Gábor Borsos (Hun) – kvalifikácia
  • 11:30 – Tomáš Lánik (3.) vs Adam Gábor Szoke (Hun) – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 11:30 – Ivo Verčík vs Martin Zeljenka (Hun – 14.) – kvalifikácia 1:6, 6:7
  • 13:30 – Peter Kučera vs Oliver Varga-Tóth (Hun – 12.) – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 13:30 – Radovan Michalík (6.) vs Trisztán Gubi (Hun – WC) – kvalifikácia 6:1, 6:0

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:30 – Andrej Krajčík vs Qian Sun (Chn – 13.) – kvalifikácia 0:6, 3:6



W60 Praha (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Timea Jarušková vs Katarína Kužmová (14.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 12:00 – Amanda Carrerasová (Gbr – 6.) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 13:30 – Luisa Meyer auf der Heideová (Ger – 7.) vs Anika Jašková – kvalifikácia 6:3, 2:6, 10:4
  • 14:00 – Kristýna Tomajková (Cze – WC) vs Eszter Mériová (12.) – kvalifikácia 7:5, 1:6, 6:10

W25 Viedeň (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Radka Zelníčková (7.) vs Panna Bartha (Hun – WC) – kvalifikácia 6:1, 6:4
  • 10:00 – Anna Gabričová (Ger – 5.) vs Ela Pláteniková – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 10:00 – Terézia Baraniaková vs Karola Patricia Bejenaruová (Rou – 10.) – kvalifikácia 5:7, 0:6
  • 11:00 – Anna Michalitschová () vs Martina Okálová – kvalifikácia 3:6, 4:6
  • 11:00 – Arina Gabriela Vasilescuová (Rou – 4.) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 12:00 – Karin Maria Handiaková vs Zuzana Sopková (Aut) – kvalifikácia 6:1, 4:6, 10:7
  • 12:00 – Noemi Babíková vs Carmen Garriová Murcíová (Esp) – kvalifikácia 6:7, 3:6
  • 12:00 – Ema Bolebruchová vs Romana Čisovská (14.) – kvalifikácia 1:6, 2:6
  • 13:30 – Andjela Reljičová (Aus) vs Ingrid Vojčináková (16.) – kvalifikácia 0:6, 0:6
  • 13:30 – Klára Sameliaková vs Ana Prso (Aus) – kvalifikácia 5:7, 1:6
  • 13:30 – Mariam Karadzajevová (Rus) vs Adela Gemzická – kvalifikácia 3:6, 6:7

W15 Haren (15 000 USD, antuka vonku) – Holandsko

  • 12:00 – Mia Mayerová vs Annemarie Lazarová (Ger) – kvalifikácia 6:4, 6:0

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

3 × one =